Thermage CPT Ameliyatsız Yüz Germe

Daha Pürüzsüz, Daha Sıkı Ve Daha Genç Görünen Yüz

thermageTermage yüz uygulaması ameliyat yada iğne olmadan, doğal olarak daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.

Tek uygulama. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Cilt rengi ayırt etmez. Lazerlerin aksine Thermage®yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir.

Yıl boyunca uygulanabilir. Thermage işleminden sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazınyada size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz.

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?

Kolajen sıkılaşması ve bununla birlikte pek çok kişi:

• Daha az sarkma ile daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilde

• Çene altında ve çene yanlarındaki dış hat boyunca yeniden oluşturulmuş belirgin hatlara

• Alın, ağız ve göz çevresi ince çizgilerinde azalmaya ve yumuşatılmış kırışıklıklara

• Çene altındaki sarkık cildin sıkılaşmasına tanıklık etmiştir.

Nasıl çalışır?

Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır. Termaj cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal başlar ve etkisi artarak altı ay kadar sürer. Sonuçlar cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak yıllarca etkinliğini koruyabilir.

Normal faaliyetlerime ne kadar sürede dönebilirim?

Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. Hastaların çoğu uygulamadan sonra düzenli faaliyetlerine, günlük yaşamlarına geri döner.

thermage

Thermage Yüz Uygulaması

Artık hissettiginiz kadar genç görünmediğinizi mi fark ediyorsunuz? Ayna hissettiklerinizi yansıtmaz, zamanı da geri alamazsınız. Doktorunuza Thermage’ın sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını sorun.

Thermage Göz Çevresi Uygulamaları

Thermage göz çevresi uygulamaları kırışıklıkları, hatları ve sislikleri azaltarak göz ve göz kapaklarının etrafındaki cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yorgun görünmeyen, daha kalkık gözlere ve daha genç bakan gözlere sahip olacaksınız.

Thermage Dudak Uygulaması

Daha pürüzsüz, belirgin dudaklar mı istiyorsunuz? Thermage dudak çevresi uygulamaları ağız etrafındaki cildi sıkılaştıran ve düzelten cerrahi olmayan bir seçenektir.

1 yorum
Edibe
Merhabalar Thermage hakkında bilgi almak isterim. ?
Dr. Mustafa Karataş
Thermage radyo frekansı ile etki eden ve cildin derin katmanlarına ısı enerjisi göndererek cildin sıkılaşmasına ve daha fazla kolajen ve elastin üretmesine neden olur. Sadece cildin alt katmanlara etki ettiği için cilt yüzeyinde herhangi bir tahrişe neden olmaz ve iyileşme süresine ihtiyaç duyulmaz. Yani işlem sonrasında sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Thermage tek seanslık bir tedavidir. Cildinizdeki olumlu etkilerini bir-iki ay sonra görmeye başlarsınız ve bu olumlu etkiler 3-4 aya kadar artarak devam eder.
Hemen Doktorunuza Sorun

 • HarmonyCa: Bir Dolgudan Fazlası

  HarmonyCa: Bir Dolgudan Fazlası Yeni nesil bir dolgu maddesi olan HarmonyCa, yüze hacim vermekle kalmıyor ciltteki kolajen sentezini artırarak uzun süreli anti-aging fayda da sağlıyor.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Neden EmFace?

  Neden EmFace? Anti-aging endüstrisinde yenilikçi, çığır açan bir teknolojiyi takdimizdir. EmFace’i tercih eden, bu yeni cihazı denemek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Peki ne...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...

 • Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark

  Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark İkisinin de uzmanlık alanları cilt sıkılaştırma, yüzde lift etkisi yaratma. Her ikisi de tek seanslık tedaviler. Peki sizin için hangi teknoloji daha uygun?

 • Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik

  Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik Yeni nesil anti-aging tedavilerin temel amacı doğal bir gençleşme, güzelleşme yaratmaktır. Ultherapy® mikro odaklı ultrason uygulamasıyla ciltteki kolajen üretimini optim...

 • Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın

  Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın Yavaşlayın, kendinizi zamanın akışına bırakın ve riskleri minimuma indirin... "Yavaş yaşam" kavramı, gençleşme tekniklerimizi de etkiliyor. Doğal sonuçlarla biz...