Thermage CPT Ameliyatsız Yüz Germe

Daha Pürüzsüz, Daha Sıkı Ve Daha Genç Görünen Yüz

thermageTermage yüz uygulaması ameliyat yada iğne olmadan, doğal olarak daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.

Tek uygulama. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Cilt rengi ayırt etmez. Lazerlerin aksine Thermage®yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir.

Yıl boyunca uygulanabilir. Thermage işleminden sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazınyada size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz.

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?

Kolajen sıkılaşması ve bununla birlikte pek çok kişi:

• Daha az sarkma ile daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilde

• Çene altında ve çene yanlarındaki dış hat boyunca yeniden oluşturulmuş belirgin hatlara

• Alın, ağız ve göz çevresi ince çizgilerinde azalmaya ve yumuşatılmış kırışıklıklara

• Çene altındaki sarkık cildin sıkılaşmasına tanıklık etmiştir.

Nasıl çalışır?

Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır. Termaj cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal başlar ve etkisi artarak altı ay kadar sürer. Sonuçlar cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak yıllarca etkinliğini koruyabilir.

Normal faaliyetlerime ne kadar sürede dönebilirim?

Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. Hastaların çoğu uygulamadan sonra düzenli faaliyetlerine, günlük yaşamlarına geri döner.

thermage

Thermage Yüz Uygulaması

Artık hissettiginiz kadar genç görünmediğinizi mi fark ediyorsunuz? Ayna hissettiklerinizi yansıtmaz, zamanı da geri alamazsınız. Doktorunuza Thermage’ın sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını sorun.

Thermage Göz Çevresi Uygulamaları

Thermage göz çevresi uygulamaları kırışıklıkları, hatları ve sislikleri azaltarak göz ve göz kapaklarının etrafındaki cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yorgun görünmeyen, daha kalkık gözlere ve daha genç bakan gözlere sahip olacaksınız.

Thermage Dudak Uygulaması

Daha pürüzsüz, belirgin dudaklar mı istiyorsunuz? Thermage dudak çevresi uygulamaları ağız etrafındaki cildi sıkılaştıran ve düzelten cerrahi olmayan bir seçenektir.

1 yorum
Edibe
Merhabalar Thermage hakkında bilgi almak isterim. ?
Dr. Mustafa Karataş
Thermage radyo frekansı ile etki eden ve cildin derin katmanlarına ısı enerjisi göndererek cildin sıkılaşmasına ve daha fazla kolajen ve elastin üretmesine neden olur. Sadece cildin alt katmanlara etki ettiği için cilt yüzeyinde herhangi bir tahrişe neden olmaz ve iyileşme süresine ihtiyaç duyulmaz. Yani işlem sonrasında sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Thermage tek seanslık bir tedavidir. Cildinizdeki olumlu etkilerini bir-iki ay sonra görmeye başlarsınız ve bu olumlu etkiler 3-4 aya kadar artarak devam eder.
Hemen Doktorunuza Sorun

 • Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın

  Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın Yavaşlayın, kendinizi zamanın akışına bırakın ve riskleri minimuma indirin... "Yavaş yaşam" kavramı, gençleşme tekniklerimizi de etkiliyor. Doğal sonuçlarla biz...

 • Kök Hücre ile Cilt Yenileme

  Kök Hücre ile Cilt Yenileme Birkaç yıl önce özellikle Sertab Erener’in yüzündeki ışıltıyla herkesin konuştuğu kök hücre tedavisi, popülerliğini kaybetmiş gibi gözükse de yeniden zirveye oynamaya ada...

 • Yaşsız Güzellik

  Yaşsız Güzellik İnsanın en verimli olduğu zamanlar 45 yaş ve sonrasıdır. Bu yüzden nüfus cüzdanınızda ne yazdığı değil, kendinizi nasıl ve kaç yaşında hissettiğiniz önemli.

 • Erkekler Ne İster?

  Erkekler Ne İster? Erkekler de aynı kadınlar gibi daha çekici görünmek istiyorlar… Basit dokunuşlarla daha erkeksi hatlar, daha maskülen bir görünüm yaratmak mümkün.

 • Thermage ile Yıldız Etkisi

  Thermage ile Yıldız Etkisi Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale etmede en etkili teknolojilerden biri olan Thermage, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor. Sistem, ameliyatsız yüz germe etki...

 • Güzelliğin Bedeli

  Güzelliğin Bedeli Anti-aging teknolojiler ve tedavilerle yıllara savaş açan yeni kadının profilini çıkarıyoruz. Yaşsız görünümüyle dikkat çeken bu kadın, zamana meydan okurken, kendini ve ...

 • Kök Hücre İle Yüz Gençleştirme

  Kök Hücre İle Yüz Gençleştirme Lazerler, dolgu enjeksiyonları, botoks… Hepsi de teknolojinin bize sunduğu mükemmel anti-aging araçlar olsa da hücrelerinizde saklı gençlik iksirini göz ardı etmeyin. Ken...

 • Thermage ile Yüzde Lift Etkisi

  Thermage ile Yüzde Lift Etkisi Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale etmede en etkili teknolojilerden biri olan Thermage CPT, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor.

 • Yüzünüzü İnceltin

  Yüzünüzü İnceltin Yüze daha çekici, daha zarif bir form vermenin sırrı yeni nesil teknolojilerden geçiyor…

 • Kök Hücre ile Yüze Gençlik Aşısı

  Kök Hücre ile Yüze Gençlik Aşısı Cildinize hücrelerinizde saklı olan anti-aging gücü vermeye ne dersiniz? Kök hücre zengini fibroblast enjeksiyonu zamanı geri çevirmenin en doğal yolu.