Thermage Daha Genç Bir Yüze

Thermage CPT üstün yüz ve vücut şekillendirme yöntemi ile yenilikçi bir cilt sıkıştırma tedavisidir. Thermage CPT gelişmiş cilt sıkıştırma teknolojisi cerrahi müdahale olmadan hastalara çok rahat bir tedavi sağlar. Thermage CPT cilt sıkıştırma sisteminin önemli bir parçası tedavilerin uygulanmasını kolaylaştıran bir rahatlatıcı el sistemi olan Comfort Pulse Teknolojisi'dir.

Thermage CPT cilt sıkılaştırma tedavileri invaziv değildir. Bu teknoloji cilt sıkılaştırmak, yüz ve vücut hatlarını yeniden canlandırmak için cilt sıkılaştırma sürecinin bir parçası olan kollajen üretmeyi tetikler. Thermage CPT sisteminin ThermaTip cihazını kullanarak deri ve altta yatan dokuları nazikçe ısıtarak kollajen üretimini tetikler. Thermage CPT süreci içinde ThermaTip uygulanması anında cilt anında sıkılaşır. Bunun nedeni cildin derinliklerine ölçülü dozlarda radyo frekansı göndermektir.

Bu uygulamanın en önemli etkisi sıkılaştırma hemen farkedilir ancak zamanla cilt sıkılaştırma etkisi belirgin hale gelir. Tam cilt sıkılaştırma sonuçları tedavi doğal ve rahat bir süreçte ilerlediği zaman yaklaşık 2-6 ay içerisinde gözlemlenir. Değişimler başladığında cilt daha pürüzsüz parlak ve sıkı görünür.

Yüz  Germe

Thermage modern estetik yöntemler arasında tek cilt kesisi olmadan, cildi sıkılaştıran, yüz hatlarını yenileyen ve sağlıklı bir kolajen dokusu oluşturan bir uygulamadır (Kolajen cildinizin yapı taşıdır). Thermage uygulaması radyo dalgasını (RF) kullanır. Bu radyo dalgasının cildi sıkılaştırdığı ve cildi yumuşak bir şekilde toparlayarak kırışıklıkları ortadan kaldırdığı yüz hatlarını yenilediği klinik olarak kanıtlanmıştır. Thermage 'in diğer cilt yenileme sistemlerine üstünlüğü tek seanslık bir tedavi olmasıdır. Thermage hızlı, kolay ve iyileşme sürecinin kısa olması ile günlük hayatınıza devam etmenize izin veren bir tedavidir.  Thermage cihazı kırışıklık giderme yüz germe için operasyonsuz tedavi olarak FDA taralından onaylanıp belgelenmiştir.  Hastaların büyük çoğunluğu uygulamadan hemen sonra günlük yaşantılarına dönmektedirler. Bazı hastalarda ise orta derecede bir kızarıklık (güneş yanığı gibi) görülmektedir fakat kısa bir süre sonra kaybolmaktadır Doktorunuz tarafından aksi belirtilmediği takdirde tedaviden sonra hiçbir özel bakım veya uygulama gerekmemektedir.  Thermage seansının hemen ardından, cildinizin gerilmeye,  yumuşak ve daha genç göründüğünü fark edersiniz. Zamanla daha fazla gerginlik hissedersiniz.

Gözler İçin Thermage

Alt ve üst göz kapaklarındaki ince çizgileri azaltır yanı sıra kaş hattını kaldırma işlemi yapılabilir. Yaşlandıkça vücudun içerisindeki kollajen ve elastin yıkılarak cildinizin elastikiyetini kaybetmesine neden olur. Genellikle bu durumda kırışıklıklar çizgiler ve sarkmalar oluşur. Hassas ve ince deri olduğu için yaş etkileri en dikkat çekici olarak göz çevresinde bulunmaktadır.

Teknoloji

Thermage cilt yüzeyi altında radyofrekansları göndererek yaş ve çevresel faktörlerden oluşan kusurları gidermeye yarayan kendini belirli bir kitleye kanıtlamış radyofrekansı tedavi yöntemidir. Faydaları göz çevresindeki kırışıkların giderimi, yüzdeki yaşlanma etkilerinin giderimi hatta çene ve ense de ki çirkin vücut tümseklerinin giderimidir. Thermage pürüzsüz bir görünüm için kollajen uyarıcı sistem kullanır. Sorunlu alanları hedef alarak odaklı ve etkili bir sonuç elde eder.

Güvenlik

Thermage zaten kanıtlanmış bir bilim üzerine inşa edilmiştir ve güvenlidir. Thermage estetik radyofrekans tedavileri yaklaşık 10 yıl kadar önce başladı ve 1 milyon tedavi gören insan var. Thermage teknolojisinin klinik olarak güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır. Tüm hastalar farklı ve her hasta için başka şartlar söz konusu olduğundan bazı yan etkileri mevcuttur. Etkileri genellikle hafiftir ve tedavi sırasında şişme ve hafif/ortada derecede ağrı, kızarıklık olarak belirtilir.

Cpt Uyumu

CPT ile, hastaların memnun kalması ve mutlu olmaları için konfor çalışmaları yapmakta. Thermage CPT sistemi ayrıca kollajen uyarımı daha tahmin edilebilir sonuçlar veren ve daha genç görünümlü bir cilt için yeni bir ısıtma yöntemi geliştirdi.

Faydaları

-Tek tedavi sonuç verir.

-İnvaziv değil ve klinik olarak güvenli.

-Minimal bağlı kalmak süresi, günlük rutine en kısa sürede dönme.

-Tedavi sonrası herhangi bir losyon ve krem gerektirmemesi

Sonuçlar

- Kollajen sıkılaşması bekleyebilirsiniz.

-Daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha az sarkmaları azalmış bir cilt

-Yeniden belirgin hale getirilmiş çene altı ve çene dış çizgisi

-Alın, ağız ve göz çevresi ince çizgilerinde azalmaya ve yumuşatılmış kırışıklıklar

-Çene altındaki sarkık cildin sıkılaşması görülmüştür-

-Daha genç görünümlü, daha kalkık bir yüz ve gözler

-Artık yorgun görünümlü gözler yok

- Gözler daha açık görür, göz altındaki torbalar azalır.

-Yeni ve pürüzsüz göz kapaklarınıza makyaj uygulamak çok kolaydır.

-Tedavi sonrası hiçbir morarma şişlik veya dikiş yoktur.

-İşlem sonunda günlük rutininize dönebilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun