Thermage Yüz Uygulamasından Ne Beklemeliyim?

İlknur soruyor
Merhabalar Ben 42 yaşındayım yüz ve boyun bölgemde hafif bir sarkma var. Bir arkadaşım Thermage yaptırdım dedi ve yöntemi bana tavsiye etti yüz uygulamasından ne beklemeliyim? Biraz bilgi almak istiyorum. Teşekkürler.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar İlknur Hanım; Thermage cpt işleminde kullanılan radyofrekans dalgaları ile cilt altı bağ dokusundaki kollajen bantların ısınmasını sağlanır. Isınan kollajen bantlar yoluyla, cilt altı bağ dokusunda bir sıkılaşma olur. Kolajen sıkılaşması ve bununla birlikte, daha az sarkma ile daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt kavuşulabilinir. Çene altında ve çene yanlarındaki dış hat boyunca yeniden oluşmuş belirgin hatlara. Alın, göz çevresi ve ağız ince çizgilerinde azalmaya ve yumuşatılmış kırışıklıklara. Çene altındaki sarkık cildin sıkılaşmasına tanıklık edilmiştir. Thermage cpt dudak çevresi uygulamaları ağız etrafındaki cildi sıkılaştıran ve düzelten cerrahi olmayan bir seçenektir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kollara ve Bacaklara Thermage
Zeliha soruyor
Bacaklarıma ve kollarıma Thermage yapmayı düşünüyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim? Thermage selülite karşı da uygulanabiliyor mu?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Thermage temelde bir cilt sıkılaştırma teknolojisidir. Cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin sıkı... Daha Fazla