Thermage Göz Çevresi

Sabahat soruyor
Merhabalar. Thermage ile ilgili birkaç sorum var: Yüz Thermage gözaltı çevresini de kapsıyor mu? Prosedürden önce doktora muayene olunması gerekli mi? Ayrıca fiyat konusunda bilgi rica ediyorum. İyi günler.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Sabahat Hanım. Yüze uygulanan Thermage tedavisi gözaltını kapsamıyor. Çünkü göz çevresi için farklı bir Thermage başlığı kullanılıyor. Kliniğimizdeki hemen her uygulama öncesi hastaları mutlaka muayene ediyorum. Böylece sizin istediğiniz tedaviden optimum fayda sağlayıp sağlamayacağınız belirleniyor. Gerekirse daha etkili sonuçlar alacağınız bir tedavi ya da sistem öneriyorum. Ayrıca bu görüşme esnasında uygulanacak tedaviden ne tür bir sonuç beklemeniz gerektiği konusunda da fikir sahip olabiliyorsunuz.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kollara ve Bacaklara Thermage
Zeliha soruyor
Bacaklarıma ve kollarıma Thermage yapmayı düşünüyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim? Thermage selülite karşı da uygulanabiliyor mu?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Thermage temelde bir cilt sıkılaştırma teknolojisidir. Cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin sıkı... Daha Fazla