Gıdı Estetiğinde VShape

gıdıGıdı Estetiğinde Vshape

Yepyeni bir radyofrekans teknolojisiyle yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan "V" formunu tekrar yaratmak mümkün. Yüzün her bölgesinde etkili olan Vshape teknolojisi, gıdı ve boyundaki sarmalar, yanak bölgesindeki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkili. Peki bu işlem nasıl uygulanıyor, sonuçlar ne zaman görülüyor?

Çene altındaki dolgunluk yani gıdı çok genç yaşlarda bile ortaya çıkabilen, estetik açıdan rahatsızlık veren bir sorun. Neyse ki günümüz teknolojisinin sunduğu tıbbi yöntemlerle bu sorundan kısa sürede kurtulmak olası.  Güzel bir yüzün en önemli sırlarından birisinin belirgin bir çene yapısı olduğunu çoğu kişi bilmez. Oysaki uzmanlar, birçok yıldızın güzelliğini hafif öne çıkık, keskin hatlı çenelerine borçlu olduğunu söylüyor. Çenenin güzelliğini gölgeleyen en önemli sorunlar, çene altında yağ dokusu birikmesine. Yapısal olarak bu soruna yatkın kadınlar, çok genç yaşta olsalar bile belirgin bir şekilde gıdı problemi yaşayabiliyor. Neyse ki, geçmişte müdahale edilmesi en zor bölgelerden biri olarak kabul edilen boyun da artık estetik uygulama alanlardan biri haline geldi ve yöntemlerle gıdıyla vedalaşmak isteyenleri mutlu eder oldu.

Gıdı problemi

Gıdı hemen her yaştaki kadın için sorun olabiliyor. Erken yaşlarda gıdı sorununun ilk sırada gelen nedeniyse, kilo fazlalığına bağlı yağ birikimleri. Bazı hastalarda, vücut kitle indeksi normal olsa da gıdı problemi olabiliyor. Gıdı problemlerini, ciltte sarkma ve cilt altı yağ fazlalığı olarak iki ana başlık altında toplayabiliriz. Şayet hastada ciltte sarkma olmadan sadece yağ fazlalığı varsa, cerrahi dışı bir yöntem olan Ultrason ve Radyofrekans birlikteliği olan "VShape" teknolojisi devreye giriyor.  Vshape radyofrekans sistemleriyle de cildin derin tabakalarındaki kolajen lifleri ısıtılarak cildin dış yüzeyinin gözle görülür şekilde gerginleşmesi sağlanıyor ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanıyor.   Etkili sonuçlar için 20 dakika süren 4 seanslık bir kür öneriliyor.

Yüzün her bölgesinde etkili olan Vshape teknolojisi gıdı estetiği ve boyundaki sarmalar, yanak bölgesindeki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkili.

VShape etkisi nasıl?

Ultrason dalgalan sarsarak çok iri yapılı olan yağ hücrelerini parçalıyor.  Küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor ve yan etki göstermiyor. VShape ultrason ile birlikte radyofrekansı kombine uyguluyor. Unipolarradyofrekans dalgaları, cildi emniyetle ısıtarak bağ dokusunun çekmesini sağlıyor. Böylece ciltte de sıkılaşma sağlanıyor. Sistemde kullanılan ultrasound ve radyofrekans özel patentli teknoloji ürünüdür.

Kaç seans gerekir?

Vshape gıdı estetiği tedavisiyle, o bölgede ciddi bir yağ dokusu kaybı ve gerginlik sağlanabiliyor, cilt altı dokusu sıklaşıyor, uygulamadan sonra ölçülebilir sıkılaşma ve şekillenme gösteriyor. 20 dakika kadar süren seanslar 2 hafta ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor, Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Accent VShape ile Etkili Anti-Aging

  Accent VShape ile Etkili Anti-Aging Daha sıkı, genç görünümlü bir cilt ve yüz ovalinde gözle görünür bir toparlanma için yeni bir teknoloji: Accent VShape

 • Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin

  Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin Yaz gelirken biz kadınları bir an önce forma girme, özellikle selülitlerimizden kurtulma telaşı sardı. Bunu da sadece diyetle zayıflayarak sağlayamıyoruz.

 • Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir

  Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

 • VShape Fiyatı

  VShape Fiyatı Yüz ve vucut şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

 • Hızlı Zayıflama Yöntemi

  Hızlı Zayıflama Yöntemi İşte korkulan başınıza geldi ve kilolar yavaş yavaş görünmeye başladı. Her çağın faydaları, zararları ve özellikleri bulunmakta.  Bacağınızı inceltseniz göbeğiniz, göbeği...

 • VShape Nedir?

  VShape Nedir? Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün.

 • Yüze “V” Şekli Vermek

  Yüze “V” Şekli Vermek Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.Genç bir yüz V şeklindedir. 

 • Gençlik Üçgeni VShape

  Gençlik Üçgeni VShape “Genç bir yüz 'V' şeklindedir" VShape   teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yar...

 • Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri

  Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa ameliyatsız zayıflama yöntemleri kaçanlar için teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş...

 • VShape ile Vücut Sıkılaştırma

  VShape ile Vücut Sıkılaştırma Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya ...