VShape ile Vücut Sıkılaştırma

Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya kadar birçok estetik soruna çözüm sunuyor.

Varlığımızın en önemli parçası olan yüz, vücudun geri kalanına göre estetik odak noktası olarak en büyük paya sahiptir. Kremleri ve serumları yüzümüze gelişigüzel sürerek, yüzümüzün bir bebek yumuşaklığına ve güzelliğine kavuşacağına inanıyoruz. Ama kremler, o denli büyük bir etkiye sahip değildir.

Dr. Mustafa Karataş "Yüzün her bölgesinde etkili olan bu teknoloji, sadece yüzün 'V' şeklini ortaya çıkarmakta değil, aynı zamanda sarkan gıdı, hacim kaybı ve derin kırışıklıklarda da etkili olduğunu ve Accent Ultra VShape vücut teknoloji kullanılarak, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde tedavi olanağı sağlamaktadır” diyor. VShape, vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi olduğu için ön plana çıkıyor. Dr. Mustafa Karataş "Yağ hücrelerini hedef alarak, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor” diyor.

Tamamen Ağrısız

Uygulama, güvenli ve ağrısız olduğu için, ön görüşme dışında herhangi bir özel hazırlık gerektirmiyor. Aynı şekilde işe dönmek de dahil günlük aktiviteleri yerine getirmek için beklemek gerekmiyor. VShape tedavisi; temel olarak yüz ve boyun şekillendirme, yüz germe, çene altında oluşan gıdıyı yok etme, yaş nedeniyle sarkan cildi sıkılaştırma gibi çözümler için ameliyata baş vurmadan uygulanabilen bir tedavi ve bu uygulama, vücudun her yerinde kullanımı için FDA tarafından onaylanmıştır.

Daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak için hızlı ve kolay bir tedavi kulağa elbette çok hoş geliyor. Diğer cilt gençleştirme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, farkın daha hızlı sonuçlar elde etmek olduğunu göreceksiniz. Bu, seçici, sıcak ve soğuk ultrason teknolojisi ile cerrahi olmayan bir lipoliz uygulamasıdır. Kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokuya hiçbir zarar vermeden yağ hücre zarları üzerinde çalışır. Etkili ve güvenli olan lipoliz tedavisinde yanık oluşması ya da dokuya zarar verme riski yoktur. 

Daha Sıkı, Daha İnce, Daha Pürüzsüz Bir Silüet Ve Daha Az Belirgin Selülitler

Accent Ultra VShape tedavisi yüz sıkılaştırma uygulamasıdır ve vücut şekillendirme için de Accent Ultra Vshape Body teknoloji kullanılır. Accent Ultra VShape güvenli olarak aşırı şekilde birikmiş olan yağı yok etmek, sarkmış cildi sıkılaştırmak ve görünümünü iyileştirmek için kullanılan bir tedavi şeklidir. Yağ hücrelerini kalıcı şekilde yok etmek ve ciltteki tonlanmayı kalıcı olarak düzeltmek için ultrason terapisiyle sıkılaştırma ve düzeltme özelliğine sahip olan radyo frekansı bir araya getiren Accent Ultra VShape, cerrahi bir müdahale olmadan selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi yoludur.

Accent Ultra VShape Body FDA onaylı, ağrısız ve non-invaziv bir uygulamadır. Aynı zamanda liposuction etkili bir alternatiftir. Accent Ultra 40.6 Mhz özel bir frekans kullanarak patentlenmiş bir rezonans sistemdir. Accent-Radyo Frekansı sistemi, daha fazla lipoliz ve daha sıkı, daha ince, daha pürüzsüz bir vücut ve daha az belirgin selülitler sağlamak için geliştirilmiştir.

Bu sistem, vücut sıkılaştırma ve yağ azaltmanın yanı sıra şunlar için de kullanılır:

Yüz daraltma ve sıkılaştırma

Gıdı yok etme

Kol inceltme ve sıkılaştırma

Karın zayıflatma ve sıkılaştırma

Kalça, bacak inceltme ve sıkılaştırma

Accent Ultra Vshape tedavisi, uzman tarafından ya da onun gözetiminde yapıldığı takdirde hiçbir risk içermemektedir. Hastaların çoğunluğunda da hiçbir yan etki gözlenmemiştir. VShape güvenli, ağrısız ve non-invaziv şekilde vücudun yeniden şekillendirilmesi için iki teknolojiyi bir araya getirmiştir. Ultra tedavisi, bölgesel yağlanmayı hedef alan ve vücudu şekillendirmek için bölgesel olarak inceltmeyi amaçlayan güvenli ve etkili bir uygulamadır.

Sonuca Ulaşmak İçin…

Accent Ultra VShape en iyi sonuçları elde etmek için 10 gün aralıklarla 4 ile 6 uygulama gerekiyor. Bir uygulama 15 dakika ile 2 saat arası sürmektedir.

Bu tedavi, tamamen non-invaziv ve dolayısıyla hiçbir enjeksiyon ve anestezi gerektirmeyen, hiçbir ağrı içermeyen bunun için de hiçbir yan etkisi olmayan bir uygulamadır. Ultrason dalgaları, deri altı yağ hücrelerinin yapısını bozarak vücudun aşırı yağ depolama özelliğini de azaltıp yakın bir zamanda yeniden yağ depolanmasını engellemektedir. 

Ağrı eşiği, kişiden kişiye göre değişse de çoğu insan çift katmanlı RF termoterapinin son derece iyi ve rahat olduğunu ya da en az düzeyde rahatsızlık verdiği söylemektedir. Uygulama IN-Motion teknolojisi kullanarak, aşamalı şekilde vücudun iç katmanlarını güvenli olarak ısıtır ve acı hissini ortadan kaldırmayı sağlar. Hastalar bunu genellikle “sıcak masaj” şeklinde tanımlarlar. Önemli bir yan etki yaratma riski son derece düşüktür.  Her vücut ve yüz tektir bu nedenle her hastanın tedaviye farklı tepkiler verebileceği gibi değişen sonuçların olması da gerçekten mümkündür.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Fit ve Sıkı Bir Vücut

  Fit ve Sıkı Bir Vücut Vücuttaki inatçı yağlardan kurtulmak, daha sıkı ve fit görünümlü bir siluet için diyet ve egzersizin yeterli olmadığı durumlarda ne yapmalı? Sorunuzun cevabı yeni bir tek...

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Hangi Vücut Biçimlendirme Sistemini Yaptırmalısınız?

  Hangi Vücut Biçimlendirme Sistemini Yaptırmalısınız? Yeni nesil teknolojiler sayesinde bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha çekici bir siluete kavuşmak artık mümkün. Peki, CoolSculpting tedavisi mi yoksa yeni bir teknolo...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Thermage CPT Vücut Uygulaması

  Thermage CPT Vücut Uygulaması Thermage® uygulamaları ameliyat yada iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 • Sıkılaşma Tedavisinde Mezoterapi & Radyofrekans Uygulaması

  Sıkılaşma Tedavisinde Mezoterapi & Radyofrekans Uygulaması Son dönemde etkisi tekli uygulamalara oranla daha sonuç odaklı olan çoklu uygulamalar inanılmaz ilgi çekiyor. Onlardan biri de bölgesel yağlara karşı geliştirilmiş olan r...