UltraShape V3

UltraShapeOdaklı Ultrason Sistemi ile Ameliyatsız Vücut Şekillendirme

Yeni Ultrashape  vücut şekillendirme, yağ parçalama ve cilt sıkılaştırma. Diyet ve egzersizle bile kurtulamadığınız istenmeyen  yağlarınız varsa, UltraShape odaklı ultrason ve Bi-Polar Radyo Frekansın sinerjisi ile invaziv olmayan vücut şekillendirme. Güvenliği ve etkinliği kanıtlanmış tedavi ile iki haftadan daha kısa sürede gözle görünür sonuçlar alabilirsiniz.

Yeni Ultrashape Tam Vücut Şekillendirme için İnvaziv  Olmayan Yağ Parçalama ve Cilt Sıkılaştırma

Diyet ve egzersizle bile kurtulamadığınız istenmeyen  yağlarınız varsa, UltraShape size odaklı ultrason ve Bi-Polar Radyo Frekansın sinerjisi ile invaziv olmayan vücut şekillendirme imkanı sunar. Güvenliği ve etkinliği kanıtlanmış tedavi ile iki haftadan daha kısa sürede gözle görünür sonuçlar alabilirsiniz.


Vücudunuzu İstediğiniz Şekle Sokun
 

• Konforlu tedavi 

• Hedeflenen tedavi bölgesinde homojen 
yağ azaltımı sağlar – düzensiz yağ dağılımı  oluşturmaz

• Odaklı ultrason sayesinde ciltte hasar, şişme oluşmaz,
günlük yaşantınızın aksamasına neden olmaz

• Güvenlidir, “gir ve çık” şeklinde basit tedavi prosedürü vardır

• Sadece birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı ölçülebilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

UltraShape® hedef bölgedeki yağ hücrelerini anında, seçici ve  kalıcı olarak parçalarken cildi de sıkılaştıran ve bu esnada kan  damarları, sinirler ve cilde zarar vermeyen konforlu bir tedavidir. Parçalanan yağ hücresinden çıkan içerikler doğal metabolik süreçlerle vücuttan güvenli olarak atılır. Güvenli, neştersiz, iğnesiz zayıflamanıza yardımcı olur.

İspatlanmış Teknoloji

UltraShape atımlı odaklı ultrason teknolojisi 50’den fazla ülkede  yüzbinlerce tedavide kullanılmıştır. 3 tedavi sonrasında ortalama 4 cm bölgesel incelme görülmüştür. UltraShape tedavisinin güvenliği ve etkinliği 550’den fazla hasta üzerinde yapılmış klinik çalışmalarla desteklenmiştir. Odaklı Ultrason ve Bi-Polar Radyo Frekans, tıbbi işlemlerde uzun yıllardır güvenli ve etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Hızlı “Gir ve Çık” Tedavi

UltraShape tedavisi doktorunuzun kliniğinde eğitimli bir personel  tarafından uygulanır ve yaklaşık bir veya bir buçuk saat sürer. UltraShape odaklı ultrason ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. Tedavi sonrası günlük yaşantınız aksamaz. Bu sayede nedenle günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. UltraShape pekiştirme tedavileri gerektirmez. Sonuçlar uzun süre kalıcıdır yağ hücrelerinde gerçek bir bozulma yaratır.

Hemen Doktorunuza Sorun