HydraFacial Cilt Yenileme

Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir. Cilde kazandırdıkları:

Neden Hydrafacial Md?

1- Ağrısız ve Acısız Tedavi
2- Uygulama süresi 30 dakikadır.
3- Gözle görülür sonuçlar
4- Her cilt tipi için etkili
5- En güçlü non invaziv tedavi
6- Dünya’nın en iyi FDA Onaylı Cilt Bakım cihazı

Nerelere Uygulanır?

1- İnce Çizgiler ve kırışıklıklar
2- Cilt tonu düzeltme ve canlılık kazandırma
3- Hiperpigmentasyon ve fotoyaşlanma hasarı
4- Yağlı ve tıkanmış cilt
5- Genişlemiş Gözenekler
6- Yaşlanma belirtileri

6 Adımda Hydrafaıal Md

1- VORTEX EXFOLIATION ( Activ – 4 serum ölü deri hücrelerini yok ederek sağlıklı deriyi ortaya çıkarır )
2- VORTEX PEEL ( Glysal glikolik ve salisilik asit karışımı soyulma yapmadan cildi yeniler. )
3- VORTEX EXTRACTION ( Beta HD patentli Vortex teknolojisiyle sebum ve siyah noktaları temizler. )
4- VORTEX BOOST ( Tescilli Retinol serum koyu lekelerin görünümünü azaltarak daha parlak ve tonu eşitlemiş bir cilt sunar )
5- VORTEX FUSION ( Antiox Serum antioksidanlar, Peptitler ve Hyaluronik Asit ile cildi besler ve korur. )
6- EXTEND & PROTECT ( HydraFacial MD destek kremlerini kullanarak HydraFacial bakımınızı evdede sürdürebilirsiniz.)

Vortex Cleansing Patentli Hydropeel üç cildi besleyen madde ve minerallerce zengin özel solüsyon ile nemlendirerek, gözenekleri derinlemesine temizler cildi yumuşatır; kir, yağ ve ölü hücreleri sökerek cildi arındırır.
Vortex Extraction Vortex (Girdap) etkisini kullanan sistem siyah ve beyaz noktaları, yağ birikintisini, fazla sebumu kolayca çıkarır ve emerek ortadan kaldırır, üstelik tamamen acısız ve hızlı bir şekilde.
Hydropeel Exfoliation Patentli HydroPeel başlıkta bulunan abrasiv köşeler cildi exofliate ederken her geçişte daha iyi sonuçlara ulaşır. Cilt yenileme işleminde bu başlık ile iritasyona sebep olmadan mükemmel sonuçlar elde edilir.
Vortex Fusion Eşsiz spiral dizaynı ile Vortex-Fuses cilt nemlendirici ve besleyici solüsyonları ile antioksidanları cilde iletir. Cildin görünümünü iyileştirirken hiperpigmentasyonu ve yağ problemini çözer kırışıklıkları giderir.

Kırmızı &Mavi Led Terapi
Led (Light Emitted Diode) ışık enerjisi her cilt tipinde terapatik etli yaratmak için kullanılabilir. Kırmızı led diode ışık probu yaşlanmış ve lekelenmiş bir cilt için kullanılırken, mavi lep diode probu ise yağlı ve akne eğilimli ciltlerde tedavi amaçlı kullanabilirsiniz. Tamamen ağrısız ve konforlu bir tedavidir.

Hydrafacıal Md Cilt Sağlığı
HydraFacial MD tedavisi solüsyonları içinde bulunan peptid ve hyalüronik asit hidrasyonunu arttırarak yaşlanma belirtilerini yok eder ve yenilenmiş canlı bir cilt sağlar.

1- Activ 4 serum ölü deri hücrelerini yok ederek sağlıklı deriyi ortaya çıkarır.
2- Gltsal peel glikolik ve salisilik asit karışımı soyulma yapmadan cildi yeniler
3- Beta HD patentli vortex teknolojisiyle sebum ve siyah noktaları temizler.
4- Antiox + serum oksidan ve peptitlerle cildi korur ve besler
5- Extend and protect HydraFacial MD destek kremlerini kullanarak bakımınızı evdede yapabilirsiniz.

İnce Çizgiler Ve Kırşıklıklar
HydraFacial MD Derma builder serumuyla ince çizgileri azaltırken derinin elastikiyetini gözle görülür biçimde arttırır.

1- Activ 4 serum ölü deri hücrelerini yok ederek sağlıklı deriyi ortaya çıkarır.
2- Gltsal peel glikolik ve salisilik asit karışımı soyulma yapmadan cildi yeniler
3- Beta HD patentli vortex teknolojisiyle sebum ve siyah noktaları temizler.
4- Tescilli dermabuilder peptit serumuyla cilt tonunu düzenleyerek ince çizgileri yok eder.
5- Vortex – Fusion Antiox serum ve antioksidanlar, peptitler ve Hyaluronik asit ile cildi besler ve korur.


Zamanı Geri Alma
CTFG BOOSTER Formülü sağlıklı deri oluşumunda kilit rolü vardır ve CTFG ( Bağ doku koruma faktörü ) formülünde ince kırışıklık ve çizgilerin azalmasını sağlarken cilt tonunu düzelterek daha genç ve sağlıklı bir cilt oluşumunu destekler.

1- Activ 4 serum ölü deri hücrelerini yok ederek sağlıklı deriyi ortaya çıkarır.
2- Gltsal peel glikolik ve salisilik asit karışımı soyulma yapmadan cildi yeniler
3- Beta HD patentli vortex teknolojisiyle sebum ve siyah noktaları temizler.
4- Vortex-Boost yaşlanma belirtilerini geciktirmeden Hydrafacial tedavisinde yüksek seviyede büyüme faktörü kullanılmaktadır. CTFG ( Büyüme Faktörü ) booster vortex teknolojisi ile büyüme faktörleri ince çizgi ve kırışıklıkların tedavisini sağlar
5- Vortex – Fusion Antiox serum ve antioksidanlar, peptitler ve hyaluronik asit ile cildi besler ve korur.
6- Extend and Protect HydraFacial MD destek kremlerini kullanarak hydrafacial bakımınızı evdede sürdürebilirsiniz. 

3 yorum
Mina
25 yaşındayım ve HydraFacial tedavisi Cilt yenileme yaptırmak istiyorum. İşlem hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Sağlıklı, güzel bir cilt için deriyi doğru beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak gerekir. Son yıllarda adından çokça söz ettiren Hydrafacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seansta uygulayarak cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Zengin antioksidanlar, cilde dolgunluk veren hyalüronik asit, kolajen ve elastin üretimini artıran peptidler içererek hücreleri yaşlanmaya karşı koruma altına alan etkili bir anti-aging tedavidir. Vakumlama yöntemi ile antioksidanlar, hyalüronik asit, peptidlerden zengin serum cilde basınçla verilir. Böylece, cilt ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arınır. Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi edilmektedir. Her iki cinse ve her yaşa uygulanabilen bu sistem ile ciltte ilk seanstan itibaren gözle görünür bir gelişme gözlenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine, her mevsimde uygulanabilir. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seanslık bir kür, alınan sonucun korunması için ise ayda 1 seans önerilir. İşlem sonrasında sosyal yaşamına dönebilirsiniz. Ciltte herhangi bir kızarıklık ve tahriş oluşmaz. Son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir tedavidir.
Ferdağ
Hydrafacial uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Aspirine karşı alerji var ise ne yapılabilir?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ferda Hanım. Aspirin alerjinizin bu cilt bakım sistemi ile ters bir etkileşime girmesinin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Hydrafacial bakımını rahatça yaptırabilirsiniz
Süreyya
Merhaba hocam Innofacial ve HydraFacial arasında bir fark var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Süreyya Hanım. Kliniğimde Innofacial tedavisi uygulamadığım için size bu konuda detaylı bir bilgi vermem ya da iki sistem arasında bir kıyaslama yapmam mümkün değil. Ancak HydraFacial tedavisinin FDA onaylı olduğunu ve etkinliğinin kanıtlanmış olduğunu söyleyebilirim. Bu tedavinin en önemli özelliği cildin ihtiyaçlarına göre belirlenebilmesi, yani cilt nazikçe soyulduktan sonra uygulanan serumun kişiye özel olarak tasarlanabilmesidir. Tüm dünyada başarıyla uygulanan bu tedavinin diğer bir özelliği ise patentli Vortex-Fusion® taşıyıcı serum sistemidir. Bu sayede cilde uygulanan (antioksidanlar, peptidler ve hyalüronik asit içeren) anti-aging kokteyl cilde derinlemesine nüfuz ederek çevresel hasarla savaşır, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir, elastikiyeti artırarak cilde daha dolgun, daha taze bir görünüm verir. Tavsiyem tercihinizi her zaman etkinliği kanıtlanmış, FDA onaylı tedavilerden, sistemlerden yana yapmanız olacaktır.
Hemen Doktorunuza Sorun

 • Hollywood Yıldızlarının Cilt Bakımı

  Hollywood Yıldızlarının Cilt Bakımı Cildin ihtiyacına göre kişiye özel olarak hazırlanan HydraFacial antiaging uygulaması, Hollywood yıldızlarının bakım rutinin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmeye başl...

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • HydraFacial: Hollywood'un Yeni Güzellik Sırrı

  HydraFacial: Hollywood'un Yeni Güzellik Sırrı Son zamanlarda ismini giderek daha sık duyduğumuz HydraFacial’ın bu kadar popüler olmasının bir nedeni var: Çünkü gerçekten işe yarıyor!

 • Cildinizin Geleceği Onun Aydınlığına Bağlı

  Cildinizin Geleceği Onun Aydınlığına Bağlı Tek bir uygulamadan itibaren cildinizdeki değişimi ve konforu hissetmeye başlayacaksınız. HydraFacial MD® uygulamanın her adımında cilde uzun süreli sağlıklı bir görünüm ...

 • HydraFacial İle Cildiniz Daha Parlak

  HydraFacial İle Cildiniz Daha Parlak Uygulamanın bilinçli, uygun vakum güçlerinde ve kas yönlerine uygun bir şekilde yapılması son derece önemlidir.

 • Hydrafacial Cilt Bakımı

  Hydrafacial Cilt Bakımı Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu başlıkla ölü dokuları aspire e...

 • HydraFacial Nedir?

  HydraFacial Nedir? Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspir...