Boyun ve Dekoltede Ulthera Uygulaması

Ulthera

Cilt germe operasyonlarının en güçlü alternatifi ‘Ultheraphy’ ile tek seansta smeliyatsız yüz, boyun ve dekolte liftingi. Kaş, orta yüz, çene, boyun ve dekolte de tek seansta ameliyatsız lifting (germe) etkisi yapan dünyada ki ilk ve tek FDA onaylı sistem.

Boyun ve dekoltede daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm! Ulthera; ameliyatsız boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla boyun vw dekolteye uygulanmaktadır. Boynumuzda ki sarkma yaşlandığımıza dair önemli bir işarettir. Bariz bir şekilde farkedilir ve saklaması da oldukça zordur. Ultheraphy ile yapılan boyun uygulamasında görüntüleme tekniğinden faydalanan ultrasound enerjisi (MFUV) non-invasive bir yöntemle, farklı deriniklerdeki cilt dokusunu ısıtılararak cildi sıkılaştırır, lifting etkisi meydana getirir, ince ve derin çizgileri onararak daha az görünmelerini sağlar.

Ulthera boyunda uygulanan non-invasive bir cilt germe yöntemi, boyun bölgesine uygulama yapılan kişiler daha sıkı, daha gergin ve daha kaliteli yapıda bir cilde sahip olmanın teknolojik yöntemidir. Bugüne kadar cerrahi müdahalelerde elde edilen dramatik sonuçlara muadil bir cerrahi olmayan yöntem yoktu, ama bugün mükemmel bir germe ve lifting yapabilen Ulthera teknolojisi var.

Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen yepyeni bir teknoloji.

Ultherapy Boyun Uygulaması

Ultrasonik boyun gençleştirme sırasında ultrason dalgalarını taşıyan uygulama başlığı cilde temas ettirilerek cilt ve cildin alt katmanları monitörde görüntülenir. Belirlenen uygulama alanlarında, cildin 3 mm ve 4,5 mm altına odaklanmış ses dalgaları ile bu bölgelerde kollajen üretimini uyaran ısı hasarları oluşturulur. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez.

Cilt altında taşıyıcı bağ dokusunun bulunduğu derinliğe ulaşan enerji sayesinde dokuda yeni kollajen yapımı uyarılarak güçlü bir sıkılaşma etkisi meydana gelir ve zaman içinde cerrahi olmadan yüz germe etkisi elde edilir.

Tüm yüz için 30 dakika süren Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilmektedirler. Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deepsea’ adı verilen teknoloji de ‘fokusultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni collagen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendini göstermeye başlıyor.

Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca muhafaza ediliyor.

Boyun ve yüz liftinginde FDA onayına sahip dünyanın ilk ve tek non-invasive sistemi

Sadece 60-90 dakikalık tek seans uygulama ile ulaşılan mükemmel sonuçlar.... Üstelik iyileşme süreci yok!

Her  cilt rengine güvenle uygulanabilir. Uygulama öncesi ve sonrasında özel bakıma ihtiyaç duyulmaz.

Hastanın ihtiyacına uygun olarak tedavi yaratmak mümkündür.

Uygulamanın 90-180 gün  sonrasında istenilen  kalıcı sonuçlara ulaşılır. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • Estetik Uygulamalarda Unutulan Yerler

  Estetik Uygulamalarda Unutulan Yerler Yüzünüz ne kadar genç görünürse görünsün, göz ardı edilen bazı hassas bölgeler yaşınızı ele verir. Boynunuza, ellerinize, siluetinizi bozan diz kapaklarınıza özen gösterm...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe

  Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe Uthera cilt altı bağ dokusunda ve cildin derin dermiş olarak bilinen en alt tabakasında yarattığı ısı etkisi ile kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.

 • Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera

  Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera Zamanı durduramasak da olumsuz etkilerini azaltabiliriz. Ultherapy sistemi cerrahî operasyonlar için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahî operasyon yaptırmayı hiç düşün...

 • Botoks Nerelere Yapılır?

  Botoks Nerelere Yapılır? Botox'un en çok kullanıldığı ve iyi sonuç alındığı bölgeler alın, kaş arası ve göz çevresini içeren yüzün üst bölümleri.

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • Boyun ve Dekolte Mezolifting Uygulaması

  Boyun ve Dekolte Mezolifting Uygulaması Bugünse gelişen medikal estetik yöntemleri ve girişimsel uygulamalarla, biri olan mezolifting uygulamalarıyla yaşlılık izlerinin en zor silindiği bölge olan boyun ve deko...

 • ClearLift Boyun ve Dekolte

  ClearLift Boyun ve Dekolte ClearLift hiç acı vermeyen, çığır açan yeni bir teknolojidir. 4 seans sonrası inanılmaz sonuçlarını görebildiğiniz bu uygulama, özellikle boyun bölgesini germede oldukça ...

 • Boyun ve Gıdı Uygulaması VShape

  Boyun ve Gıdı Uygulaması VShape Boyun ve gıdıda daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm! VShape; ameliyatsız boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek boyuna, gıdı bölgesindeki kırışıklıkları düze...