Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

Scarlet S, mikro iğne elektrotlar aracılığıyla gönderilen minimal invaziv fraksiyonel bi-polar radyo frekansıdır sistemidir. 25 altın mikro iğne içeren küçük bir el parçası kullanarak cildin dış katmanına zarar vermeden, cildin altına nüfuz edecek şekilde hedef konumda radyofrekans gönderir ve verilen ısı sayesinde cilt altında hasar oluşturularak kolajen lifleri uyarılması sağlanıyor.

Epidermise ve dermise 0.5-3.5mm’den doğrudan gelen kontrollü ve etkili bir ısı sağlar. Sahip olduğu verimli fraksiyonel radyo frekansı ile sürekli bir tedavi sunmaktadır. Kolajen yenilenmesini hücre yapısını değiştirmeden destekler ve gözeneklerde daralma sağlanır. Scarlet S yapılan bu işlem özellikle, yüzde kırışıklıkları, ince çizgilerin bulunduğu bölgelerde, sarkmış göz kapağını kaldırma ve göz çevresindeki ince çizgileri düzeltmesinde. Cilt gençleştirme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesin için yüz bölgesinde tedavi süresince, RF dalgası reaksiyonu ile sıkılaşma gerçekleşmeye başlar. Kolajen ve deri altındaki elastik dokunun yenilenmesinden sonra daha uzun ömürlü ve kompakt sıkılaşma etkisi elde edilir. 2-3 hafta sonra önemli ölçüde kolajen yenilenmesi ve cilt elastikiyetinin arttığı görülebilir. Cilt dokusu içindeki protein ve kolajen bozulmadan değiştirilir. Scarlet S cildin yüzeyine (epidermis) zarar vermeden gerekli olan enerjiyi sunarak tam olarak bir gençleşme ve sıkılaşma sağlar. Cilt tipi ne olursa olsun tedavinin hasta için herhangi bir riski taşımaz ve uygulama sırasında ağrı hafif hissedilir

Önerilen Tedavi
Uygulama öncesi 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta uygulamaya hazırlanır . Hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte çoğunlukla 2-3 seans yeterli olabildiği gibi iyi sonuçları elde edebilmek için 3-4 hafta arayla yapılması gerekmektedir. Tedavi süresi yaklaşık 30 ile 50 dakikadır. RF enerjisi son derece güvenlidir ve uygulama alanını korur bu sayede uygulamanın herhangi bir komplikasyonu oluşturmaz. Başka uygulamaların 2-3 hafta aralıklarla yapılması önerilir. Kollajen seviyesini ve cildin elastikiyetini korumak için, daha sonra altı ayda bir uygulama tekrar edilmelidir. Uygulama sonrası, ciltte hafif bir kızarıklık meydana gelebilir ve bu kızarıklık da 1-2 saate kaybolur.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • Altın Frekans Scarlet-S

  Altın Frekans Scarlet-S Scarlet-S'in farkı mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, hasara neden olmadan, ameliyatsız yüz germe etkisi yaratm...

 • Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S

  Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S Scarlet S cildi sıkılaştırırken yıllarla ve yaşla birlikte kaybolan hacmi de geri veriyor. Karşınızda yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere k...

 • Scarlet S Cilt Yenileme

  Scarlet S Cilt Yenileme Scarlet S fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans yöntemi, ameliyatsız yüz germe ve cilt yenileme etkisi yaratabilmeyi amaçlıyor.

 • Scarlet ile Yüz Gençleştirme

  Scarlet ile Yüz Gençleştirme Geçen yıllarla birlikte ciltte azalan kolajen dokusu özellikle yüz ve boyun cildinde sarkmalara, ince kırışıklıkların yerleşmesine neden olmaktadır.

 • Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet

  Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet Scarlet işleminde fraksiyonel radyofrekans 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı verilir. Bu sayede yüzün her sahası taranmış olur.

 • Scarlet İle Gergin Bir Yüz

  Scarlet İle Gergin Bir Yüz Yaşla birlikte hem yüz hem de boyun ve dekolte derisi esnekliğini kaybedebiliyor; bu da kendisini gevşeme, sıkılık kaybı olarak gösteriyor.

 • Scarlet'le Cilt Gençleştirme

  Scarlet'le Cilt Gençleştirme Scarlet bir fraksiyonel radyofrekans sistemidir. Bu sistemde mikroiğnelerin uçlarından radyofrekans enerjisi verilmektedir.