Scarlet S Cilt Yenileme

Scarlet S fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans yöntemi, ameliyatsız yüz germe ve cilt yenileme etkisi yaratabilmeyi amaçlıyor. Özel tasarlanmış mikroiğneler aracılığıyla cilt altına radyofrekans enerjisi verilmekte ve verilen ısı sayesinde cilt altında hasar oluşturularak kolajen lifleri uyarılması sağlanıyor.

0,5-3,5 mm ‘ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi verebilen bu sistem cildin tüm katlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar. Scarlet cihazı ile yapılan bu işlem özellikle, cilt gençleştirme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi, ince kırışıklıklarda düzelme, yüz ve çene hatlarının belirginleştirilmesi, boyun toparlama, cilt sarkmaları, sivilce izleri, aktif akne tedavisi, genişlemiş gözenek tedavisi, yara izi, lekelerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Uygulama öncesi 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta uygulamaya hazırlanır. İşlem hastanın ihtiyacına göre 30-45 dakika sürmektedir.

Uygulama sonrasında kanama, morarma olmaz, iğne izi kalmaz. Her yaş grubuna uygulanabilir. Hasta sosyal hayatına hemen dönebilir. İşlemden sonra ciltte mikrokanallar açıldığından cilde büyüme faktörü,vitamin, antioksidan vs. içeren serumlar verilmesi tedavi etkinliğini arttırmaktadır. Uygulamadan sonra ciltte oluşacak kumluğa karşı oldukça yoğun nemlendiriciler kullanmanız yeterli oluyor.

Aylık periyotlarla 3 seans yeterlidir. Bazı durumlarda 5 seanslık bir kür gerekebilir. Sonra ertesi yıl 1-2 seans uygulama tedavinin kalıcı olmasını sağlar.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • Altın Frekans Scarlet-S

  Altın Frekans Scarlet-S Scarlet-S'in farkı mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, hasara neden olmadan, ameliyatsız yüz germe etkisi yaratm...

 • Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S

  Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S Scarlet S cildi sıkılaştırırken yıllarla ve yaşla birlikte kaybolan hacmi de geri veriyor. Karşınızda yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere k...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Scarlet ile Yüz Gençleştirme

  Scarlet ile Yüz Gençleştirme Geçen yıllarla birlikte ciltte azalan kolajen dokusu özellikle yüz ve boyun cildinde sarkmalara, ince kırışıklıkların yerleşmesine neden olmaktadır.

 • Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet

  Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet Scarlet işleminde fraksiyonel radyofrekans 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı verilir. Bu sayede yüzün her sahası taranmış olur.

 • Scarlet İle Gergin Bir Yüz

  Scarlet İle Gergin Bir Yüz Yaşla birlikte hem yüz hem de boyun ve dekolte derisi esnekliğini kaybedebiliyor; bu da kendisini gevşeme, sıkılık kaybı olarak gösteriyor.

 • Scarlet'le Cilt Gençleştirme

  Scarlet'le Cilt Gençleştirme Scarlet bir fraksiyonel radyofrekans sistemidir. Bu sistemde mikroiğnelerin uçlarından radyofrekans enerjisi verilmektedir.