Scarlet İle Gergin Bir Yüz

Yaşla birlikte hem yüz hem de boyun ve dekolte derisi esnekliğini kaybedebiliyor; bu da kendisini gevşeme, sıkılık kaybı olarak gösteriyor. Sıkılık kaybından en fazla yüz, gıdı ve boyun etkileniyor. Elmacık kemikleri yuvarlıklarını yitirirken, kaşlar ve gözler de sarkabiliyor. Fraksiyonel bir polar radyofrekans cihazı olan Scarlet'in çok ince (0.5-3.5 mm arasında) mikro iğneleriyle cilt altına ısı veriliyor ve böylece cilde sıkılığını veren ama yaşla birlikte azalan kolajen maddesinin üretimi harekete geçiyor. 
 
Uygulama Nasıl Yapılır.
Scarlet işleminde 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı veriliyor ve ciltte, gözle görünmeyen 25 bin delik açılıyor. Bu sayede yüz cildinin her sahası taranmış oluyor. İşlem öncesi yüze anestezik krem uygulanarak işlem esnasında az ağrı duyulması sağlanıyor. Alın bölgesinden başlanarak kaşlar, üst, alt göz kapağı derisi, yanaklar, çene bölgesi, boyun ve dekolte bölgesi olmak üzere tüm bölgeler taranıyor. Baş-boyun bölgesi seansları ortalama 45 dakika sürüyor. Uygulama sonrası yüze C vitamin içerikli maske sürülüyor ve böylece oluşan kızarıklık gideriliyor. En etkili sonuç 21. günde görülüyor. Bir ay arayla üç seans ve üçüncü seans sonunda da işlemin bir yıl sonra tekrarlanması öneriliyor. 
 
Scarlet'in cilt üzerindeki olumlu etkilerini şu şekilde sıralıyor: Ciltte gerginlik ve parlaklık, çene konturunda belirginleşme, boyun cildinde gerginlik, kırışıklıklarda azalma, kaşların kalkması ve yanak bölgesinde elmacık kemiklerinin belirginleşmesi. Scarlet işlemi ayrıca leke, pigmentasyon, çatlak ve yara izlerine karşı da öneriliyor. 
Hemen Doktorunuza Sorun

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • Altın Frekans Scarlet-S

  Altın Frekans Scarlet-S Scarlet-S'in farkı mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, hasara neden olmadan, ameliyatsız yüz germe etkisi yaratm...

 • Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S

  Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S Scarlet S cildi sıkılaştırırken yıllarla ve yaşla birlikte kaybolan hacmi de geri veriyor. Karşınızda yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere k...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Scarlet S Cilt Yenileme

  Scarlet S Cilt Yenileme Scarlet S fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans yöntemi, ameliyatsız yüz germe ve cilt yenileme etkisi yaratabilmeyi amaçlıyor.

 • Scarlet ile Yüz Gençleştirme

  Scarlet ile Yüz Gençleştirme Geçen yıllarla birlikte ciltte azalan kolajen dokusu özellikle yüz ve boyun cildinde sarkmalara, ince kırışıklıkların yerleşmesine neden olmaktadır.

 • Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet

  Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet Scarlet işleminde fraksiyonel radyofrekans 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı verilir. Bu sayede yüzün her sahası taranmış olur.

 • Scarlet'le Cilt Gençleştirme

  Scarlet'le Cilt Gençleştirme Scarlet bir fraksiyonel radyofrekans sistemidir. Bu sistemde mikroiğnelerin uçlarından radyofrekans enerjisi verilmektedir.