Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet

Cerrahi işlem gerektirmeden güzelleşmenize yardıma olan Scarlet Fraksiyonel Radyofrekans cihazı 0.5-3.5 mm boyunda mikro iğneler ile cilt altı dermiş tabakasına etki eden bi polar radyofrekans sistemidir.

Cihaz üzerindeki bulunan 25 adet mikro iğneyle cilt altına verilen ısı sayesinde kollajenin harekete geçmesi sağlanarak ince kırışıklıklarda giderilmesi sağlanır. İşlem öncesinde yüze  sürülen emla anestezi krem ile yüzün uyuşmasıyla,  işlem esnasında az ağrı duyulması sağlanır. boyun ve dekolte bölgesi başlanarak, çene bölgesi, yanaklar,  alın bölgesinden, kaşlar, üst alt göz kapağı derisi olmak üzere tüm bölgeler taranması 45 dakika sürmektedir.

Gözle Görülür Fark

Scarlet işleminde fraksiyonel radyofrekans 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı verilir. Bu sayede yüzün her sahası taranmış olur. Scarlet, yüzün tek yarısına uygulandığında anında görülen kaş kenarında açılma, yanak bölgesinde yukarı doğru kalkma ve boyu çizgilerinde açılma etkisi, diğer tarafla karşılaştırıldığında belirgin hale gelir. Cilt altında ısı etkisi ile yeniden onarım sistemi devreye girer ve iyileşme süreci başlar.

Kırışıklıklara Açılma 

Bu işlemden sonra daha gergin bir cilt oluşmasının yanı sıra cilde parlak bir görünüm de kazandırılıyor. Çene konturunda belirginleşme, boyun cildinde gerginlik, kırışıklıklarda azalma,  yanak bölgesinde belirginleşmesi, kaşların kalkmasında cihazın sonuçlarından birkaçı. Etkili sonuç ise 21'inci günde görülmeye başlıyor. Bu işlem için 1 ay ara ile 3-4 seans öneriliyor. İşlemin 1 yıl sonra ise tekrarlanması gerekiyor. Scarlet işlemi ayrıca leke-pigmentasyon, dekolte bölgesi ince kırışıklık giderme, yara izi ve akne izi tedavileri için de öneriliyor.

Fraksiyonel Mikro İğneli Rf Teknolojisi

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunan bir sistem olan Fraksiyonelli mikro iğne RF Teknolojisinin, en önemli özelliği tek bir seansta ciltte total bakım yaparak iyi sonuçlar vermesidir. Fraksiyonel mikro iğneler cildin altına inerken, cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatır. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasındaki hücre gelişim faktörleri harekete geçer ve lifting, ciltteki ton farklılıkları, lekeler ve ince kırışıklıkların tedavisini mümkün kılar. Bu işlem, anti-aging, yara izi, genişlemiş gözenek, pigmente lezyon, yüz telenjiektazileri tedavisinde ve saç dökülmelerinde kullanılıyor. İşlemin yan etkisi bulunmuyor. Tüm yaş gruplarına uygulanabiliyor. Kısa sürede ise iyileşme gerçekleşiyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • Altın Frekans Scarlet-S

  Altın Frekans Scarlet-S Scarlet-S'in farkı mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, hasara neden olmadan, ameliyatsız yüz germe etkisi yaratm...

 • Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S

  Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S Scarlet S cildi sıkılaştırırken yıllarla ve yaşla birlikte kaybolan hacmi de geri veriyor. Karşınızda yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere k...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Scarlet S Cilt Yenileme

  Scarlet S Cilt Yenileme Scarlet S fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans yöntemi, ameliyatsız yüz germe ve cilt yenileme etkisi yaratabilmeyi amaçlıyor.

 • Scarlet ile Yüz Gençleştirme

  Scarlet ile Yüz Gençleştirme Geçen yıllarla birlikte ciltte azalan kolajen dokusu özellikle yüz ve boyun cildinde sarkmalara, ince kırışıklıkların yerleşmesine neden olmaktadır.

 • Scarlet İle Gergin Bir Yüz

  Scarlet İle Gergin Bir Yüz Yaşla birlikte hem yüz hem de boyun ve dekolte derisi esnekliğini kaybedebiliyor; bu da kendisini gevşeme, sıkılık kaybı olarak gösteriyor.

 • Scarlet'le Cilt Gençleştirme

  Scarlet'le Cilt Gençleştirme Scarlet bir fraksiyonel radyofrekans sistemidir. Bu sistemde mikroiğnelerin uçlarından radyofrekans enerjisi verilmektedir.