Altın Frekans Scarlet-S

Scarlet-S, her mevsim uygulanabilecek yeni bir medikal anti-aging sistemi. İyileşme süreci diğer işlemlere kıyasla çok daha hızlı olan Scarlet-S'in farkı mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, hasara neden olmadan, ameliyatsız yüz germe etkisi yaratması.

Altın frekan Scarlet-S, üzerinde 25 adet altın mikro altın iğne bulunan, tek kullanımlık başlığı sayesinde cilt altına radyo frekans dalgaları vererek etki ettiğini söylüyor. Altın iğneler enerjinin daha iyi yayılmasını sağlarken yeni teknolojisi yoğun enerji ansferi sağlıyor. Dolayısıyla djiha etkili sonuç alıor. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulanan Scarlet-S, sarkmaları toparlıyor, çizgi ve derin kırışıklıkları hafifletiyor, akne merini yok ediyor; gözlere yorgun görünüm yereri göz kapaklarmdaki sarkmaları onarıyor. Sonuçta cildin elastikiyeti ve kalitesi artıyor, gözenekler küçülüyor, cilt canlanıyor. Kalıcı ve optimum sonuç için üç-dört hafta arayla üç seans öneriliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler

  Cilt Güzelliğinde Kombine Tedaviler Cilt tonunu eşitleyen, ince kırışıklıkların görünümünü azaltan, daha genç ve taze bir cilt vadeden iki yeni sistem, bir araya geldiklerinde bir süper güce dönüşüyorlar.

 • Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S

  Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet S Scarlet S cildi sıkılaştırırken yıllarla ve yaşla birlikte kaybolan hacmi de geri veriyor. Karşınızda yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere k...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Scarlet S Cilt Yenileme

  Scarlet S Cilt Yenileme Scarlet S fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans yöntemi, ameliyatsız yüz germe ve cilt yenileme etkisi yaratabilmeyi amaçlıyor.

 • Scarlet ile Yüz Gençleştirme

  Scarlet ile Yüz Gençleştirme Geçen yıllarla birlikte ciltte azalan kolajen dokusu özellikle yüz ve boyun cildinde sarkmalara, ince kırışıklıkların yerleşmesine neden olmaktadır.

 • Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet

  Ameliyatsız Yüz Germede Scarlet Scarlet işleminde fraksiyonel radyofrekans 25 tane mikro iğne ile cilt altına 1000 kez ısı verilir. Bu sayede yüzün her sahası taranmış olur.

 • Scarlet İle Gergin Bir Yüz

  Scarlet İle Gergin Bir Yüz Yaşla birlikte hem yüz hem de boyun ve dekolte derisi esnekliğini kaybedebiliyor; bu da kendisini gevşeme, sıkılık kaybı olarak gösteriyor.

 • Scarlet'le Cilt Gençleştirme

  Scarlet'le Cilt Gençleştirme Scarlet bir fraksiyonel radyofrekans sistemidir. Bu sistemde mikroiğnelerin uçlarından radyofrekans enerjisi verilmektedir.