Thermage CPT Vücut Uygulaması

thermageEskiden sahip olduğunuz ve bildiğiniz genç vücudunuzu geri alın..

Thermage® uygulamaları ameliyat yada iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Tek uygulama. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye baslar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Cilt rengi ayırt etmez. Lazerlerin aksine Thermage® yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir.

Yıl boyunca uygulanabilir. Thermage uygulamasındansonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazın yada size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz!

Daha sıkı, daha sert ve daha sekili bir vücut

Thermage diğer estetik uygulamaları ile birlikte de kullanılabilir. IPL ve Thermage kombinasyonu sıkı ve pürüzsüz eller için cildin yenilenmesine ve yaslanma lekelerinin giderilmesine mükemmel şekilde yardımcı olabilir.

Düzgünleştirme ve Sıkılaştırma

Karın, dizler, ayaklar, kollar ve eller yaslanma izlerini gösterir. Thermage özellikle bu vücut alanlarında kırışık ve sarkık cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaştırılmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Konturlama ve Vücut Şekillendirme

Pek çok kadın hamilelikten ya da kilo kaybından sonra eski vücut şekillerini kazanmakta zorlanır. Sarkan ve gevşeyen cilt kolay kolay eski haline gelmeyebilir.

Thermage kolların, kalçanın ve karın bölgesinin sıkılaştırılmasına, sertleşmesine ve şekillenmesine yardımcı olur..

Selülit

Yoğun egzersize ve diyete rağmen selülit sorunu yasayan pek çok kadın selülit görünümünü önemli ölçüde iyileştiremez. Tek bir uygulamada Thermage uzun süreli selülit çukurlarının iyileştirilmesine ve cilt dokusunun düzgünleştirilmesine yardımcı olur.

thermega body

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?

Kolajen sıkılaşması bekleyebilirsiniz. Bunun yanında pek çok kişi

• Karın, bacak, diz, kalça ve kollarda pürüzsüz bir cilde

• Sıkılaştırılmış, sertleştirilmiş ve sarkmaları azaltılmış bir vücuda

• Diz üstündeki kırışıklıkları yumuşatılmış

• Genel olarak ciltteki kırışıklıkları azaltılmış

• Görünümü geçici olarak iyileştirilmiş selülite tanıklık etmiştir.

Nasıl çalışır?

Yaslandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır. Termaj cildin daha derin katlarını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal baslar ve etkisi artarak altı ay kadar sürer. Sonuçlar cildin durumuna ve doğal yaslanma sürecine bağlı olarak yıllarca etkinliğini koruyabilir.

Normal faaliyetlerime ne kadar sürede dönebilirim?

Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur ve hastaların çoğu uygulamadan hemen sonra günlük faaliyetlerine geri döner.

Hemen Doktorunuza Sorun

  • Selülit Kontrolü

    Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

  • Zayıflarken Selülitlerinizden Kurtulun

    Zayıflarken Selülitlerinizden Kurtulun Yaz geliyor, kış kilolarından kurtulma telaşı başladı. Bu dönemde bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız için en büyük yardımcınız yeni teknoloji cihazlar...