Thermage CPT ve Thermage Ayrı Şeyler mi?

Rabia soruyor
Merhaba, Thermage CPT ve Thermage ayrı şeyler mi? Ulthera var bir de . Bunlar aynı işleve mi sahip, hangisini önerirsiniz. 46 yaşındayım, ciltte sıkılaşma V ovalinde toparlama isteğindeyim. Teşekkürler.
Dr. Mustafa Karataş
Cildin alt katmanlarına radyo frekans dalgaları göndererek etki eden Thermage, ciltteki kolajeni ısıtarak daha düzgün, daha sıkı bir cilt için yeni kolajen üreterek yüz ovalini toparlar. Thermage CPT, Thermage geliştirilmiş versiyonudur. Teknolojiye Comfort Darbe Teknolojisi (CPT) eklenmiş ve sistem Thermage CPT adını almıştır. FDA onaylı teknoloji monopolar radyo frekansı (RF) ile cilde ısı enerjisi vererek cildi sıkılaştıran ve kalitesini artıran bir süreci tetikler. Bu sürecin sonucunda cilt daha pürüzsüz, daha yumuşak ve genç bir görünüm alır.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kollara ve Bacaklara Thermage
Zeliha soruyor
Bacaklarıma ve kollarıma Thermage yapmayı düşünüyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim? Thermage selülite karşı da uygulanabiliyor mu?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Thermage temelde bir cilt sıkılaştırma teknolojisidir. Cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin sıkı... Daha Fazla