Cildinizin Geleceği Onun Aydınlığına Bağlı

Sağlıklı cildin çok daha güzel göründüğünü hepimiz biliyoruz. Sağlıklı bir cilt içinse cildin beslenmesi, onarılması ve hasarlardan korunması esastır. HydraFacial daha sağlıklı bir cilt için, tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir antiaging bakım sistemidir.

Dermabrazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır. Vortex adında özel bir teknoloji kullanan HydraFacial basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırıyor ve mikro düzeyde soyuyor. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar pompalayarak cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlıyor.

HYDRAFACIAL MD AŞAMALARI

1- Vortex-Eksfoliasyon: Active-4™ serum kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır, daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir.

2- Vortex-Peeling: GlySal™ (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır. Akne izi, leke ve genişlemiş gözenekli ciltlerde ise elmas başlıklar ile cildin üst tabakasının mikroablazyonu sağlanır.

3- Vortex-Ekstraksiyon: Beta-HD™ solüsyonu kullanılarak patentli vortex emme teknolojisi ile gözenekler temizlenir.

4- Vortex-Boost: Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri vs. tedavi edilir.

5- Vortex-Fusion: Antiox +™ serum cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptidler ve hyaluronik asit bileşenleri ile cildi korur.

HYDRAFACIAL MD KULLANIM ALANLARI

Total cilt bakımı
Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
Siyah noktaların tedavisi
Cilt tonu düzensizlikleri
Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
Cildin nemlendirilmesi
İnce çizgiler ve ince kırışıklıkların tedavisi
Cildin elastikiyetini arttırma
Akne (sivilce) tedavisi
Güneş hasarı, güneş lekeleri
Leke tedavisi
Cildin canlandırılması

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanır?
Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

HydraFacial Uygulama Sonrasında Herhangi Bir Bakım Gerekir Mi?
Hiçbir özel bakım gerektirmez. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir, makyaj yapabilir.

HydraFacial Uygulama Süresi Ne Kadardır?
Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir.

HydraFacial Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?
HydraFacial ciltteki farklı problemlerin tedavisine aynı anda cevap verebilen FDA (The Food and Drug Administration) onaylı son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir. Cildi temizleyip, nemlendirip beslerken aynı zamanda cilt problemlerini de tedavi etmesi ve cildi tahriş etmemesi tercih sebebidir. Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da ‘En İyi Cilt Yenileme Cihazı’ ödülü HydraFacial sistemine verilmiştir.

HydraFacial Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?
HdyraFacial uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Cilt tahrişi gibi istenmeyen etkilerle karşılaşılmaz.

HydraFacial Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?
Ağrısız, acısız bir uygulamadır. Makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his yaratır.

HydraFacial Kimlere Uygulanır?
HdyraFacial kadın-erkek tüm yaş gruplarına ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Exion Fraksiyonel RF

  Exion Fraksiyonel RF Karşınızda, yapay zekâ ile desteklenen etki mekanizması ile anti-aging endüstrisinin yeni nesil cihazlardan biri…

 • Exion Body Farkı

  Exion Body Farkı Vücudunuzu en çekici haline kavuşturmak için ileri teknoloji bir tedaviden yararlanmaya ne dersiniz? Exion Body ile genç ve sıkı bir cilde, biçimli vücut hatlarına kavuşm...

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...