Palomar Emerge Fraksiyonel Laser

Cilt gençleştirmede lazer teknolojilerin son 15 yıldır kullanılan yöntemler fakat teknoloji ilerledikçe cilt yenilemede fraksiyonel teknoloji atık tartışılmasız en üst sırada. Fraksiyonel’ın kelime anlamı noktasal bir atışla cilt altına iletilebilen ışık tekniği diye adlandırılabilir. Çünkü en büyük organımız olan cilt ancak yanık yada kesik gibi travmalara karşı iyileştirme mekanizmalarını çalıştırır. clear and brilliant fraxel lazar

Elbette cildimizi yakıp kesemeyeceğimize göre cilt yüzeyine zarar vermeden lazerin cildin onarım makinazmalarının harekete geçmesini sağlayacak alt tabakaya iletilmesi gerekir ki bunu da ancak fraksiyonel lazer teknolojisi yapabilir. 5 yıldır aktif olarak kullanılan fraksiyonel lazeryeni gelişen Palomar Emerge Laser ile daha genç hasta popülâsyonunun hedef kitleye aldı. 

Normalde 35-40 yaş üstü daha derine inen fraksiyonel lazerler yerine 20’li yaşlarda başlanabilecek ve sadece temizle, parlat sloganıyla oluşturulan bu teknoloji FDA onayına sahip ve disposible tek kullanımlık ve bir tek hastaya özel başlıklarıyla da son derece sağlıklı. Tek seans sonrası bile gözle görülen pürüzsüzlük, renk parlaklığı ve temizlik hissediliyor.

 Hemen Doktorunuza Sorun