VShape

Accent VShape 2007 yılından beri tüm dünyada, on binlerce kadın üstünde denenmiş ve yüz sıkılaştırma, vücut biçimlendirmedeki etkinliği kanıtlanmış olan Accent ailesinin en yeni ve en gelişmiş üyesi VShape vücut biçimlendirme teknolojileri içinde çıtayı bir üst seviyeye taşıyarak, selülit görünümüyle de etkin bir şekilde savaşıyor..

Accent VShape birkaç teknolojiyi bir arada kullanarak hem yağ hücrelerini hedef alıyor ve hem de kolajen liflerinin sıkılaşmasını sağlıyor. Bu şu anlama geliyor: Vücudunuz biçimlenirken daha sıkı, daha ince bir siluete kavuşuyorsunuz. Tüm bunların yayında selülitler belirgin bir şekilde azalıyor, portakal kabuğu görünümü hafifliyor. Kadınların % 90’ını etkileyen selülit problemi, maalesef kilo vermeye hatta egzersize bile dirençli bir estetik sorundur. Ve bu sorunla savaşta ancak iki farklı etkiyi bir araya getiren sistemlerin işe yaradığı artık biliniyor. Yani memnun edici sonuçlar, Accent VShape gibi yağ hücrelerini hedef alırken aynı zamanda ciltteki kolajen üretimini tetikleyerek sıkılaşma etkisi yaratan teknolojilerle mümkün..

Yenilikçi Bir Teknoloji
VShape radyo frekansı dalgaları ve yeni nesil bir ultrason teknolojisini bir araya getiriyor. Yüksek radyo frekansı enerjisi direkt olarak dokuya aktarılarak, ciltteki su moleküllerinin hızlı bir şekilde dönmesini sağlıyor. Bu da daha güçlü ve etkili bir ısının oluşmasına, dolayısıyla da maksimum kolajen üretimi anlamına geliyor. Odaklı ultrason dalgaları ise hedeflenen dokuyu ısıtarak inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde parçalıyor.

Kısalan Uygulama Zamanı
VShape teknolojisinin en önemli özelliklerinden biri de, ultra hızlı aplikatörü ve yeni ultrason teknolojisi ile tedavi süresini yarı yarıya kısaltması. Daha büyük bir uygulama alanı sağlayan aplikatör, yeni bir ultrason teknolojisi ile kısa sürede maksimum alanda çalışmayı mümkün kılıyor. Mesela tüm karın ve bel bölgesine yapılan uygulama sadece 40-60 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor hem de çok daha etkin bir sonuçla!

Accent Vücut Biçimlendirme 

Bu teknolojiden kimler faydalanabilir?
Vücudundaki bölgesel fazlalıklar, selülit görünümü, elastikiyet kaybı gibi sorunlardan biri veya hepsinden şikayetçi olan, daha biçimli vücut hatları isteyen herkes bu sistemden faydalanabilir.

Ne kadar rejim, spor yaparsam yapayım karın bölgemi şekillendiremiyorum. VShape tedavisinden sonuç alabilir miyim?
Bu teknoloji için doğru adaysınız. VShape karın bölgesini sıkılaştırma, düzleştirme ve yağ fazlalıklarını yok etmede etkili bir sistem. Klinik çalışmalar, 4-6 seans sonunda bel çevresinde ortalama 5-6 santim incelme gözlendiğini gösteriyor.

Kaç seans yaptırmam gerekiyor? İşlem sonrasında sosyal yaşamıma hemen dönebilir miyim?
Uygulama yapılacak bölgenin durumuna göre 4-6 seans yeterli oluyor. İşlemden hemen sonra sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık oluşması normaldir bu birkaç saat içinde tamamen geçecektir.

İşlem sırasında acı ya da ağrı duyar mıyım?
VShape’in önemli özelliklerinden biri de yüksek güç kademelerinde çalışmayı mümkün kılması. Cilt altına daha yüksek enerji verilebilmesi ise daha etkili sonuçlar anlamına geliyor. Buna rağmen işlem son derece konforlu ve acısız. Bunun arkasında tedavi edilen bölgeyi izole ederek, cildi soğutarak koruyan ve acıyı hafifleten vakum teknolojisi yatıyor.

Yüz Şekillendirme ve Gençleştirmede..

Yüz şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile 20 dakikada acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan bir yüz germe, boyun germe, yanak kaldırma, gıdıları ve kırışıklıkları toparlayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün. Yüz şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemlerden bir olan VShape Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Uygulama özellikle ameliyattan korkanlar için bir alternatif. VShape 20 dakikada acı ve ağrı olmaksızın sarkık yüzleri, gıdı-boyun ve kırışıklıkları toparlayan yüzünüzdeki fazla yağlardan kurtaran Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün. Vshape™ ile sarkan gıdı ve yanak, boyun germe, yüzünüzdeki kırışıklıkları, acısız, ağrısız yüzünüze “V”  şekli verin. Vshape™ Ultrason ve Radyofrekans sistemi ile cildin derin tabakalarındaki kollajen lifleri ısıtılarak cildin dış yüzeyi gözle görülür şekilde gerginleştirilir ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanır.

Vshape™ tedavisi cerrahi bir uygulama olmadığı için anestezi yapılmadan, ciltte kesi yapılmadığı için iz bırakmayan yaklaşık bir 20 dakika süren tek 4 seansta uygulamadır. Vshape™  Çene altı ve boyun cildini sıkılaştırır, gıdıyı yok eder (tek seansda). Yanak cildini sıkılaştırır ve burun dudak hattı kırışmalarının görünüşünü düzeltir, göz çevresindeki cildi sıkılaştırır, göz kenarındaki kazayağı kırışmalarını giderir. Uygulamadan sonra ölçülebilir sıkılaşma, şekillenme ve cilt görünümünü daha da iyileştirir.

VShape yüz uygulaması nedir?

Yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini, ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. VShape, köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile "U" şeklini almış yüzleri, yumurta gıdılarını yeniden şekillendirmede en yeni tekniklerden biridir.

Nasıl etki gösteriyor?

VShape, çok iri yapılı olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları sarsarak parçalıyor. Çok küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor ve yan etki göstermiyor. Bu nedenle ilk seansta çok etkili bir sonuç görülüyor, çoğu kişiyi iki seans mutlu ediyor.

Kaç seans gerekir?

20 dakika kadar süren seanslar 7-10 gün ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor.

Yüz kaldırma ameliyatına alternatif olabilir mi?

Ameliyat çok farklı bir uygulamadır, birçok insan için korkutucudur, VShape’in en büyük çekiciliği, kesici-delici bir yöntem olmamasıdır. Ameliyat olmayı düşünen önce VShape’i deneyebilir. Sonuçtan tatmin olacağı için ameliyata gerek kalmaz. VShape hastaların çoğunu tatmin ediyor.

Yağlar eriyince cilt gevşer mi?

VShape ultrason ile birlikte radyofrekansı kombine uyguluyor. Unipolar radyofrekans dalgaları, cildi emniyetle ısıtarak bağ dokusunun çekmesini sağlıyor. Böylece ciltte de sıkılaşma sağlanıyor.

    

Hemen Doktorunuza Sorun

OKUMAYA DEVAM EDİN