VShape Yüz Gençleştirme

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, teknolojisi olarak kabul gören estetik dünyası, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir yönteme olan Vshape tedavisi ile sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşlar ameliyata gerek olmaksızın gerdiriliyor Vshape teknoloji ile. 

cilt gençleştirmeYaşlanma denilen durum, cilde belli hücrelerden salınan özel moleküllerin artık üretilmiyor olması; kasların gevşemesi ve böylelikle karşımızda nemini yitirmiş rengi solgunlaşmış, derin çizgileri artmış ve canlılığını yitirmiş sarkık bir cilt görüntüsünün ortaya çıkmasıdır. Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, teknolojisi olarak kabul gören Estetik dünyası, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir yönteme olan Vshape tedavisi ile sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşlar ameliyata gerek olmaksızın gerdiriliyor Vshape teknoloji ile.

Yüz gençleştirme bilindiği gibi zorlu bir ameliyat gerektiren bir uygulamaydı. Artık yüz gençleştirmede son teknoloji VShape ile hem kısa sürede hem de kolay, genç bir yüze sahip olabilirsiniz. Çünkü vshape ameliyata gerek kalmadan, ultrasonla yağların kırılarak, radyofrekans dalgaları ile cildin gençleşmesi sağlar. Diğer yöntemler gibi hiçbir risk olamadan, lazer, IPL gibi cihazların istenmeyen risklerine maruz kalmanızı önler.

Bu uygulamalarla VShape arasındaki farka baktığımızda, diğer yöntemler cildin çok fazla ısınmasına ve yanma riskinin oluşmasına sebep olur. Bu durumda çok fazla ısı olduğu için cildin elastikiyetini kaybetmesine sebep olur ve istenilen etki alınamaz. Vshape ise; soğuk ultrason ve radyofrekansla gençleştirme sağlandığı için, renk pigmentleri kolaylıkla görülür ve yanma, leke gibi riskler oluşmaz. Yağlar parçalanarak ciltten atılır ve uygulama esnasında acı ya da ağrı hissedilmez. Sadece 20 dakika süren seanslarla gergin, gençleşmiş yüzünüze kavuşabilirsiniz.

                

 • Botoks Nerelere Yapılır ?

  Botox'un en çok kullanıldığı ve iyi sonuç alındığı bölgeler alın, kaş arası ve göz çevresini içeren yüzün üst bölümleri.

 • Botos ve Dolgu ile Anında Güzellik

  Güzellik sektöründe kendine sağlam bir yer edinen ve artık bir anti-aging krem kadar sık rastlanan dolgu ve botoks enjeksiyonlarının.

 • Cilt Gençleştirmede Mezolifting - Vitamin Enjeksiyonları

  Her kadın aynaya baktığında göz kenarlarında, dudakların çevresinde belirlemeye başlamış minik görünce üzülür, cildini her zaman genç, pürüzsüz, ipeksi bir parkalık görmek ister ve böylesi bir cilde kavuşmak için tıbbın sunduğu yeni imkânlardan yararlanmak ister. Bu alanda tıp, her geçen gün yeni yeni seçenekler sunuyor. Cilt gençleştirmenin yollarını ve yüz yaşlanmasında devrim olan mezolifting tedavisidir.

 • Cilt Gençleştirme Kimyasal Peeling

  Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulamasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp;

 • ClearLift Cilt Gençleştirme

  Kim daha genç görünmek istemez ki? Kim durdurulamaz yaşlanmayı geciktirmek istemez ki? Yüzün ve cildinin genç görünmesini istemez ki? Tabii ki herkes ister. Anti-aging kremler ve losyonların oluşturduğu kozmetik sektörü gelişmekte ve olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayan ürünler bile bazen zamana karşı koyamıyor.

 • Cilt Gençleştirmede Clear And Brilliant C&B Fraxel Laser

  Fraxel Lazer yumuşak dokuyu sıkılaştırmak, cilt yenilemek, periorbital kırışıklıkları düzeltmek, lekeleri ( yaşlanmaya bağlı lekeler, melasma, güneş lekeleri ve cilt renk değişiklikleri ) kapsayan FDA onayına sahiptir.

İletişim Formu

.