ClearLift

ClearLiftClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır.

Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur.

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır. Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur. Kimse sizin ne yaptığınızı anlamayacaktır ve mevcut anesteziye ya da yara tedavisinden sonra bakıma ihtiyaç yoktur.

ClearLift, gelen özellikle piksel lazer teknolojisi ile uygulanmış küçük yenileme yöntemi, yüzünüzden yılların etkisini silmekte ve büyümek için yeni kolajeni canlandırmaktadır. Bu yenilikçi lazer tedavisi, aşırı güneş banyosuna ya da hoş görünmeyen aşınma ve izlere sizi maruz bırakan tedavi edilemeyen tahribatlar olsun olmasın yılların cilde verdiği zararı önlemeye yardımcı olmaktadır. Bu etkileyici işlem, cildinizin yapısını iyileştirmek, gözenekleri küçültmek, ince çizgiler, kırışıklıklar, sivilce yaraları ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok etmektedir ve çatlakların görünümünü ciddi ölçüde azaltmaya yardımcı olabilmektedir.

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışmaktadır ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu uygulama, cildinizin en üst katmanını bu ufak deliklerin çoğalmasından kaynaklanan zarardan korumaya çalışmaktadır ve cilt görünümünüzü önemli ölçüde iyileştirmektedir. Bu uygulama, tek bir tedaviyle gözle görülebilir sonuçlar yaratmaktadır.

Daha ayrıntılı olarak, piksel lazer ışığı, deriye ve çevredeki dokuya zarar vermeden ince termal kanalları oluşturarak zarar görmemiş cilt yüzeyinin içine işlemek amacıyla patentli optiklere nüfuz etmektedir. Mikro düzeyde zarar gören bölgeler (tedavi bölgesinin yaklaşık yüzde 15-20 civarı) iyileşme süreci ile başlamaktadır. Kolajen değişiklik gösterirken, cilt sıkılaşmakta ve yaralar iyileşmektedir. Tedavi bölgesi üzerindeki zarar görmemiş cilt daha hızlı bir iyileşmeyi desteklemektedir. Lazer cilt yenileme, deri düzeltimi ya da derin kimyasal pullanmayı göz önünde bulundurduğunuz takdirde - geniş çaplı iyileşme zamanından ve anestezi ihtiyacı olmamasından tereddüt etmeksizin ClearLift  sizin için doğru çözümdür. Bu uygulama, en az risk ve daha hızlı bir iyileşme zamanı ile birlikte daha kuvvetli bir teknoloji aracılığıyla benzer etkileyici sonuçlar yaratmaktadır.

ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce yaralarını yok ederek etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kolajeni canlandırmaktadır.

 ClearLiftClearLift uygulamasının seçerleri,

-          Acısızdır

-          Duraksama süresi yoktur

-          Sarkıklık ya da gevşekliği (Vücudun herhangi bir yerindeki) sıkılaştırır

-          İnce çizgiler ve kırışıklıkları düzeltir

-          Botoks ve dolgu ihtiyacını azaltır

-          Gözenek görünümünü azaltır

-          Göz çevresindeki koyu renk görünümünü giderir

-          Yaraları azaltır ve izleri giderir

-          Düzensiz pigmentasyonu - Hamilelikten kaynaklı Melazma ya da Oral Kontraseptif – düzenler

-          Rozasea, bozuk kılcallar ve damar görüntülerini iyileştirir.

 


ClearLift Lazer FaceLift güvenli ve rahattır.

ClearLift Tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ve cerrahi müdahale olmadan güvenli ve etkilidir. Herhangi bir tedavi sonrasında cilde zarar vermeden ve lokal hissizleştirme uygulamasına gerek kalmadan iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İyileşme çok hızlı gerçekleşir ve hemen sonuç alınmaktadır.

Önemli Sonuçlar, Hızlı İyileşme

ClearLift küçük lazer teknolojisi, duraksama olmadan 3-4 gün içerisinde cilt etkilerini kapsayan daha önceki küçük lazer cilt yenileme tedavisine nazaran cilt yenilenmede yeni bir jenerasyon sunmaktadır. Yüzünüz sahip olduğunuz en önemli bölgedir. ClearLift cilt iyileştirme ve tedaviyle neler olabileceği hakkında daha çok şey öğrenmelisiniz.

Ben iyi bir ClearLift adayı mıyım?

Yaş itibariyle cildinde izler oluşan kişiler ClearLift adayıdır. En etkileyici sonuçlar, invazif olmayan terapiler deneyen ve daha girişimci bir şeyler arayan insanlar üzerinde görülmektedir. En iyi adaylar, güneş zararlarını azaltan, iyi görünen, önemli sağlık alışkanlıklarına sahip olan ve tabi ki cildini koruyan kişilerdir 

Piksel tüm cilt tiplerinde uygulanabilir mi?

Evet, ClearLift, yılın herhangi bir zamanında tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak, bu konuda Dr. Karataş ya da onun kadrosu ile görüşmek önemlidir. Çünkü bazı cilt tipleri,  uygun tedaviyi engelleyebilir.

Lazer Tedavisi ne kadar sürer?

ClearLift tedavisi genellikle her bir bölge için 20 dakikadan az sürmektedir. Tam bir tedavi, işlem görmüş bölgelere ve bireysel konsültasyona bağlı olacaktır.

Güvenli mi?

ClearLift tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ya da cerrahi bir müdahale olmaksızın güvenli ve etkilidir. Tedaviden sonra kısa ömürlü olacak olan kızarıklığın cildinizde minimal seviyeye indirmesini bekleyebilirsiniz. Daha da önemlisi, bu işlemden hemen sonra hiç kimse ne yaptığınızı fark etmeyecektir.

Acı verir mi?

Hayır!!! En önemli deneyim tedavi süresince hoş bir sıcaklık olmasıdır. Zaman zaman çıt sesi duyulabilir çünkü lazer başlığı bölgeden bölgeye hareket etmektedir ancak kesinlikle acısızdır.

Daha sonra yenilemeye ihtiyaç duyar mıyım?

ClearLift, yaş itibariyle oluşan görünümü tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Bu, beslenme, sağlık alışkanlıkları ve hormonları kapsayan tüm sağlık durumunuzu değerlendirmek için yaşlandırmayı geciktirici bir konsültasyona ihtiyaç duyacaktır. Ancak, başlangıç noktanıza ve tedaviden sonraki yaşam stilinize bağlı olarak, yeni görüntünüz birkaç ay ya da daha uzun sürebilir. Bizim size önerimiz, sonuçları devam ettirmek adına cilt bakımınızı dikkatli bir şekilde yapmanız olacaktır. Bu durum, yatırımınızı devam ettirmek için 4 Adımda Cilt Yenileme ( Renew 4 Step Skin Renewal System) uygulamamızı kullanmak, UV ışığına maruz kalmamak ve aşırı güneşten kaçınmak ile olacaktır. Dahası, güneşte kaldığınız takdirde günlük nemlendirici krem kullanmak oluşacak zararlara zemin hazırlamaktadır. Dikkatli bir şekilde yapılan cilt bakımı, cildinizin yenilenme etkilerini ve kolajen değişikliğini genişletmekte  ve küçük bir tedaviden son derece büyük bir fayda sağlamaktadır ve sonuç olarak bu işlem bakım seansları arasında zaman farkını artıracaktır.Birçok hasta için 12 ay sonra yapılacak tekrar tedavi daha sağlıklı bir görünümün devam etmesine yardımcı olacaktır. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu son teknoloji lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.

 • ClearLift Neleri Tedavi Eder?

  ClearLift Neleri Tedavi Eder? Clearlift dakikalar içerisine yüzünüzdeki yılların izlerini yok eder, cildi yeniden yapılandırır. Tedavi ağrısızdır yüz, boyun ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygula...

 • ClearLift Tedavi Uygulaması Nasıldır?

  ClearLift Tedavi Uygulaması Nasıldır? ClearLift, yaş gereği oluşan sayısız ufak çizgileri tedavi etmek için cilt yüzeyinin altına lazer enerji vermektir. İtinayla kontrol edilmiş ısı,  cildinizin daha yumuşak...

 • ClearLift Nedir?

  ClearLift Nedir? ClearLift™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak, zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yönte...

 • Yılları Silmenin Yeni Yolu ClearLift

  Yılları Silmenin Yeni Yolu ClearLift  "ClearLift, küçük çizgilerin ve kırışıklıkların, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmeye yardımcı oluyor"

 • Yaşlanma Karşıtı ClearLift

  Yaşlanma Karşıtı ClearLift Teknoloji, güzelliğe ve gençliğe hizmet etmeye devam ediyor. Son yeniliklerden biri de, cildi yenilemek, kırışıklık, leke ve sarkmalarda etkili yaşlanma karşıtı bir lazer...

 • Kırışıklık Giderici ClearLift

  Kırışıklık Giderici ClearLift Cildin alt tabakalarına etki eden bu lazer tedavisi ince çizgilerden, kırışıklıklara ve elastikiyet kaybına kadar tüm yaşlanma belirtilerini hafifleten acısız bir sistemd...

 • Kırışıklık Giderici Lazer Tedavisi

  Kırışıklık Giderici Lazer Tedavisi Clearlift ile Cildinizde Photoshop Etkisi; Kırışıklıklar, lekeler ve elastikiyet kaybında etkili bir lazer sistemi ile cildinizde photoshop etkisi yaratmak mümkün

 • Göz Çevresi Kırışıklığı

  Göz Çevresi Kırışıklığı Gözler yüzümüzün siması, mimiklerinin odak noktası olması açısından oldukça önemli. Göz özellikle bu bölgedeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanı...

 • Gözaltı Kırışıklıkları

  Gözaltı Kırışıklıkları Gözaltı yorgunluğunu ve yaşlanmanın ilk bulgularının gelişmesine daha yatkındır. Genetik faktörler, bazen fazla güneşte kalma,  bakım hataları gözaltı sorunlarında berabe...

 • ClearLift Lazerle Kırışıklık Tedavisi

  ClearLift Lazerle Kırışıklık Tedavisi Kırışıklıklar ile mücadele ederek yılların etkisini yüzünüzden silmek ister misiniz? Bu soruya ‘hayır’ cevabını verecek ender insan vardır.

 • ClearLift Cilt Gençleştirme

  ClearLift Cilt Gençleştirme Kim daha genç görünmek istemez ki? Kim durdurulamaz yaşlanmayı geciktirmek istemez ki? Yüzün ve cildinin genç görünmesini istemez ki? Tabii ki herkes ister. Anti-aging kr...

 • ClearLift Boyun ve Dekolte

  ClearLift Boyun ve Dekolte ClearLift hiç acı vermeyen, çığır açan yeni bir teknolojidir. 4 seans sonrası inanılmaz sonuçlarını görebildiğiniz bu uygulama, özellikle boyun bölgesini germede oldukça ...

 • Boynunuz Kaç Yaşında?

  Boynunuz Kaç Yaşında? Boyun, yüzle kıyaslandığında daha ince, daha hassas bir cilde sahiptir ve maalesef yüzümüze gösterdiğimiz özeni ondan sakınırız. Anti-aging işlemler, kremlerden hep yüzüm...

 • ClearLift Ameliyatsız Yüz Germe

  ClearLift Ameliyatsız Yüz Germe Yaşın ilerlemesiyle beraber, fizyolojik ve çevresel faktörler; ciltte, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin oluşmasına neden olur. Genellikle, bu çizgilerin göründüğü...