Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İstanbul

Kıl köklerini dondurarak yok eden Buz Lazer (Soprano Ice) son derece konforlu ve etkili bir sistem. Lazer Epilasyonda adına geliştirilen yeni nesil teknoloji Soprano Ice Lazer  ten renginiz, tüy renginiz ne olursa olsun mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün Buz Lazer (Soprano Ice) epilasyon, soğutucu mekanizması sayesinde acısız ve ağrısız bir sistem.

Uzun yıllardır kullanılan lazer epilasyon sistemlerinin teknolojiyle ilgili çözülmemiş problemler vardı. Her cilt rengine uygulanamıyor, acı eşiği düşük olan kişiler için konforlu bir tedavi sağlayamıyordu. Yeni nesil lazer epilasyon sistemi  olan Buz Lazer etkili pürüzsüzlük yaratırken, bunu etkili bir şekilde, daha çabuk bir şekilde gerçekleştiriyor . Eski lazer epilasyonlara kıyasla çok daha fazla gelişmiş  soğutucu mekanizmasıyla, tamamen konforlu ve acısız tedavi olanağı sunuyor.  Eski nesil lazer sistemlerinde hassas bölgelere yapılan uygulamalar hayli acılı olurken, Soprano Ice Buz Lazer bu hassas bölgelerde konforlu bir uygulamayı mümkün kılıyor.

Ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun!  Ten rengi koyulaştıkça eski lazer uygulamalarında fayda sağlamak da zorlaşıyor, esmerlik bu anlamda bir dezavantajdı. Ancak yeni nesil Buz Lazer epilasyon  (Soprano Ice)  teknolojisi ile  koyu tenlerde de etkili sonuç almak mümkün kılıyor. Artık, yaz aylarında bile bronz teninizle lazer epilasyon yaptırabiliyorsunuz. Buz Lazer (Soprano Ice) teknolojisinin, tüm sene boyunca, ten renginiz ne olursa olsun uygulanabilen tek lazer sistemi olması özelliğine sahip.

İnce tüylere çözüm

Eski nesil lazer epilasyon sistemlerinde başka bir problem ise rengi açık ve ince tüyler üstünde etkili olmamalarıydı. Bu da ince tüylere sahip olan kişilerin lazer tedavilerinden fayda sağlayamamalarını ağda, kıl dökücü ve jilet gibi eski nesil tüy alma yöntemlerine mahkûm olmaları anlamına geliyordu. Birde kızıl tüyleri olanlar da lazer teknolojilerden faydalanamıyorlardı. Birçok kadın ise vücudundaki kıllarda etkili sonuçlar alırken yüzlerindeki ince, açık renkli tüyler söz konusu olduğunda lazer sistemlerinden yardım alamıyorlardı. Yani artık tüyleriniz ne kadar açık renk olursa olsun faydalanabileceğiniz bir teknoloji olan Buz Lazer (Soprano Ice) sistemi ile lazer teknolojileri ile ilgili bu önemli sorun da çözülümler mevcut!

Mükemmel ergonomi

Açık renkteki, ince tüyleri  etkili tedavi sağlayan Buz Lazer’in başka bir üstün özeliği de ergonomisi , ufak bölgeler üstünde de uygulama olanağı sağlaması. Eski nesil lazer sistemleriyle kaşların üstünde herhangi bir uygulama yapmak mümkün değildi. Ancak Buz Lazer ile kaşların orta bölümündeki tüylerin yok etmek mümkün. Buz Lazer sistemi erkeklerin şikâyetçi oldukları burun ve kulak içi tüylerine de ergonomik başlıkları sayesinde uygulama yapılabiliyor.

Daha hızlı 

Buz Lazer Epilasyon teknolojisi avantajından biri her atışta çok daha büyük alanlara etki etmesi. Eski sistem lazer epilasyonarlarla saatler süren tüm bacaklar Buz Lazer (Soprano Ice Platinum) ile 30 dakikada tamamlanıyor.  Gerekli olan seans sayısı da azaldı! Klinik araştırmalara göre 6 seansın 6 hafta aralıkla optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor. 

Hemen Doktorunuza Sorun

46 Sıkça Sorulan Sorular
C***
Merhaba boyun ve omuz için gittiğim lazer epilasyon merkezinde full paket almıştım. Fakat kullanılan lazer epilasyon belimdeki ve boynumdaki ince tüyleri kalın kıllar haline getirdi. Anlayacağınız vücudumu berbat hale getirdi.
Merhabalar Can Bey. İleri teknoloji bir lazer epilasyon sistemi olan Buz lazer ile etkin sonuçlar alacağınızı düşünüyorum. Maalesef eski nesil teknolojiler özellikle ince tüyler söz konusu olduğunda sınıfta kalıyorlar. Buz lazer bu anlamda bize önemli avantajlar sağladı hem ince hem de açık renk tüylerde bile etkili sonuçlar alabiliyoruz. Soprano Buz lazer hakkında detaylı bilgi internet sitemizde yer almaktadır.
D***
Merhabalar, buz lazer tüm vücut fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?
Merhabalar. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
M***
Merhaba! Hocam ben şişlide bir güzellik merkezinde tün vücut lazer epilasyon anlaşması yaptım açık tenli ve koyu renkte kıl yapısına sahip olduğum için önce alex ile sonra incelen tüyleri buz lazer ile müdahale edeceğiz dediler. Ama ilk seansında cihazın ismi aklımda değil ancak hava ya da gaz soğutmalı Alexandrite dediler. Ama cildime değdiriyorlar, hava hortumu da alttan atış yaptığı başlığa bağlı ve tek tek atış yapıyorlar şüphelendim alex internetten gördüğüm kadarıyla uzaktan yani belirli bir mesafeden atışlar ile yapılıyor IPL olmasın bu cihaz lütfen yardımcı olun. Bu arada lazer başlığı da diot başlığına benziyor. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim...
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Mehmet Bey. Uygulanan teknolojiyi görmeden başka bir klinikte kullanılan sistemlerle ilgili yorum yapmam doğru olmaz. Hastalarıma her zaman bir doktor ya da bir kliniğe gitmeden önce derslerini iyi çalışmalarını, o kliniğin güvenilir bir yer olup olmadığını araştırmalarını tavsiye ediyorum. Eğer sizde bir güvensizlik durumu oluştuysa belki de tedavinize başka bir merkezde devam etmelisiniz.
S***
Merhabalar kolay gelsin. Ben koltukaltı ve bikini bölgesi ile göğüs ucu ve yüz epilasyonu için tek tek fiyat bilgisi öğrenmek istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Cuma günü için de randevu istiyorum, işlem yaptırmak için.
Merhabalar. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Kliniğimizi ararsanız hem fiyat bilgisi konusunda hem de randevu için size yardımcı olacaklardır.
Z***
Buz lazer düşünüyorum. Peki, tekrardan hamile kaldığımda tüylenmenin tekrar edeceğini söylüyorlar. Böyle bir şey oluyor mu?
Merhabalar Zelihanur Hanım. Hamilelik döneminde yaşanan hormonal değişiklikler, bu süreç boyunca tüylenmenin geçici olarak artmasına neden olabilir. Hatta hamilelik süreçlerinde ağda gibi kılları almaya yönelik işlemlere daha sık ihtiyaç duyulabilir. Ancak bu lazer epilasyon yapılmamış tüyler için geçerli bir durumdur. Buz lazer gibi sistemler kıl ve tüyleri kalıcı olarak yok ettikleri için tekrar çıkmaları söz konusu değildir hamilelikte bile.
M***
Hocam buz lazer kontrollerinde gitmiş olduğum klinik dökülmeleriniz devam ediyor diyerek işlem yapmıyor. Yapmaları gerekli mi?
Merhabalar Merve Hanım. En son kaç hafta önce uygulama yaptırdığınızın bilgisini vermemişsiniz ancak tedavi protokolü 6 hafta aralıklarda 6 seans şeklindedir. Detayları uygulamayı yaptırdığınız klinikle konuşabilirsiniz.
M***
Merhaba sırt, omuz ve kollarıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bilgi alabilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Mustafa Bey. Yenilikçi bir lazer sistemi olan Buz lazer hem her renk tüyde etkili olan bir teknolojidir hem de daha kısa sürede daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Ayrıca diğer lazer sistemlerine kıyasla çok daha konforlu bir işlemdir. Sistem hakkında daha detaylı bilgiyi internet sitemizde bulabilirsiniz.
M***
Merhaba, tüylerim oldukça koyu renk ve kalın. Buz lazer yöntemi bunda işe yarayacak mıdır? Tahminen ne kadar sürede sonucunu görebilirim? Fiyat bilgisi öğrenebilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Melis Hanım, öncelikle tüy tipinizin koyu renk olması sizi tüm lazer sistemleri için ideal bir aday yapıyor. Buz lazer ise yeni nesil bir lazer sistemi olarak daha açık ve ince tüylerde etkili olması ile ön plana çıkıyor. Tabii tedavi süresinin kısalması ve acı eşiği düşük hastalarda bile tolere edilmesi diğer önemli avantajları. Sözün özü; Buz lazer teknoloji etkili sonuçlar alacağınız bir sistem. Klinik araştırmalar tüylerden tamamen kurtulmak için ortalama altı seansın yeterli olduğunu gösteriyor. Tabii ki bazı hastalarda ekstra bir ya da iki seans yapılması gerekebiliyor. Fiyat bilgisi için kliniğimizi arayabilirsiniz.
S***
Ben omuz ve sırt bölgesi için uygulama yaptırmak istiyorum. Daha önce yaptırdım bir-iki yerde yalnız acısına dayanamadığım için yarım bırakmak zorunda kaldım. Kurtulmak da istiyorum tabii, bilgi verirseniz iyi olur.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Sedat Bey. Yeni nesil bir lazer sistemi olan Buz lazer hem tüm renklerdeki tüylerde etkili olmaktadır hem de diğer sistemlere kıyasla daha konforlu bir işlem sunmaktadır. Acı eşiği düşük hastalarda bile daha rahat tolere edilebilen bu teknolojiden fayda sağlayacağınızı düşünüyorum.
D***
Yüzümde alnım çenem ve yanaklarımda siyah renkte sık olan tüylerim var. Üç yıla yakın ağda yaptırıyorum. Kesin sonuç vermeyen lazer yöntemlerinden dolayı kuaföre gitmekteyim. Buz lazer yöntemini duyduğumda ilgimi çekti ama hâlâ şüphelerim var. Gerçekten işe yarıyor mu yoksa aksi etki edip çoğaltıyor mu diye. İşe yarıyorsa bile güvenilir bir yer bulmak zor. Ne zamandır bu yöntemi kullanıyorsunuz? Memnun kalan hastalarınızdan referans alma şansım var mı? Ve ücreti ne kadar? Cevaplarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Deniz Hanım. Öncelikle Buz lazerden önce de epilasyonda son derece başarılı sonuçlar aldığımız lazer sistemleri vardı hala da kullanmaya devam ediyoruz. Buz lazerin farkı en ince tüylerde bile etkili olması ve sarı tüylerde bile kullanılması. Bir de diğer sistemlere göre daha konforlu, daha acısız bir tedavi olanağı sunuyor. Lazer sistemlerinin kılları kalıcı olarak yok ettiği klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. Aksine ağda, jilet gibi yöntemler kıl köklerinin güçlenmesine neden olur. Daha detaylı bilgi almayı arzu ederseniz kliniğimizi arayabilirsiniz.