Palomar Emerge Fractional Lazer

Palomar Emerge Fractional Laser cilt bakımı ve yenilenmesinde etkili lazer sistemidir. Kanıtlanmış fraksyonel lazer teknolojisine dayanan Palomar Emerge cilt bakımını tazelemek isteyen, yaşlanma belirtilerini önlemek isteyen, cildini daha ışıltılı ve genç tutmak isteyenler için idealdir. Palomar Emerge devrim niteliğinde hassas, cildin yaşlanma belirtileri ile savaşan klinik olarak kanıtlanmış bir lazer sistemidir.

Palomar Emerge tedavisi yoğun yaşam stiline uygun güçlü koruyucu ve gerçek bir fraksyonel lazer tedavisidir, fakat aynı zamanda birçok kişi için cilt bakımı sürekliliğinde doğal bir sonraki adımdır. Palomar Emerge  tedavisi ile sosyal hayatınızdan geri kalmadan yoğun günlük temponuza uygun bir tedavi şeklidir ve önleyici bir tedavi olarak gelecek yıllarda genç bir cilt görümünüzü korur.

 C&B Fraxel Laser

Palomar Emerge nasıl çalışıyor?

Palomar Emerg, cildinizi içerden dışarıya yenileyen hassas bir lazerdir.  Bu lazer enerjisi, cildinizde milyonlarca mikroskobik tedavi bölgesi yaratır, hasar görmüş cildi daha sağlıklı ve daha genç görünen dokuyla değiştirir.

Ben 20’li yaşlarımın başlarındayım, Palomar Emerge  benim için uygun olur mu?

Kaç yaşında olursanız olun, güneşe maruz kalma, çevre şartları ve yaşadığınız yaşam tarzı cildinizi cansızlaştırır. İster cildinizin genç görünüm süresini uzatmak, isterseniz yaşlanmanın ilk işaretlerini ertelemek isteyin, fraxel lazer tedavisi leke tedavisi, akne izleri, kahverengi lekeler,, hamilelik lekeleri, göz çevresi, cilt gençleştirme'de Palomar Emerge  size yardımcı olabilir.

Kaç adet tedaviye ihtiyacım olacak?

Tedavilerin sayısı, endişelerinize ve cilt bakımı arzularınıza göre size özel olabilir. Yakın zamanda hastalar üzerinde yapılan çalışmalarda 4-6 tedavi sonunda gözle görülür sonuç elde edildiği görüldü. Kişisel tedavi protokolünüzü doktorunuza danışınız.

Palomar Emerge cildim için güvenli mi?

Palomar Emerge  sadece cildinizi değerlendiren ve kişisel ihtiyaçlarınız  için en uygun tedavi protokolünü belirleyen eğitimli uzmanlar tarafından uygulandığında tamamen güvenlidir.

Palomar Emerge, yaşlanma etkilerini engelliyor.

Cildin yaşlanması hayatın bir gerçeğidir. İyi haber ise cildinize bakmaya ne kadar erken başlarsanız, yaşlanmanın etkilerini o kadar engelleyebilirsiniz ve genç görünümünüzü koruyabilirsiniz.

Yaşlanma süresinin kontrolünü elinize almaya hazır mısınız?

Hangi yaşta olursanız olun, Palomar Emerge ’ı elinizdeki imkanlara eklemeniz sadece yaşlanmanın etkilerinden korunmanızı sağlamakla kalmaz, cildinizin ışıltısını, parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü geri kazanmanıza da yardımcı olur. Ve siz bunu hak ediyorsunuz.

Hemen Doktorunuza Sorun