Leke Tedavileri

Leke tedavisi’de cildimizde bazı etkenlerden meydana gelen  lekelerin, bir kısmı ise güneşin cildimize verdiği hasarlar, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon için ClearLift, Kimyasel Peelingi, Clear Brilliant etkili leke tedavileri sunar. Lazerle leke tedavileride cilde gönderilen lazer ışığı sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerin tedavi etmesini sağlıyor. Üstelik bu tedavi yöntemi kolajen üretimini uyarır.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda ortaya çıkıyor. 

 • Leke Tedavisi İle Lekelerden Kurtulun

  Leke tedavisi için peeling yöntemleri, lazer tedavileri ve leke çıkarıcı kremler lekeler üzerinde etkili olsa da derideki renk değişimli lekeleri tamamen ortadan kaldıracak bir yöntem değil. Güneşlenme ve sezon bittikten sonra ciltte görülen ilk sorun neme karşılık artan T bölgesindeki yağlanma oluyor.

 • Cilt Lekeleri Tedavisi

  Cilt lekeleri r ve kırışıklıkların daha çok ön plana çıktığı sonbaharda cildinize bakım yapacak yeni uygulamalar ile yepyeni bir cilde sahip olabilirsiniz. 

 • Leke Tedavilerinde Kimyasal Peeling

  Peeling yöntemleri,  leke çıkarıcı kremler lekeler üzerinde etkili olsa da derideki renk değişimli lekeleri tamamen ortadan kaldıracak bir yöntem henüz bulunmuş değil.

 • Genç Görünmek için Cilt Bakımı

  Cildin ihtiyaçları cilt yaşına ve cilt yapısına göre değişir. Ancak özellikle 30'lu yaşlardan itibaren, düzenli olarak anti-aging etkili ürünler kullanmak gerekir. 

 • Pigmentasyon Lekelerine Son

  Medikal estetik alanında her gün yeni bir gelişme yaşamamıza rağmen, pigmentasyon lekelerini tamamen yok edecek bir yöntem henüz keşfedilmedi. 

 • Cilt Gençleştirme Kimyasal Peeling

  Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulamasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp;

İletişim Formu

.