HydraFacial

HydraFacial İstanbulHydrafacial, zamanla yıpranıp sağlığını yitiren cildinizin kaybettiği formunu geri kazandırırken, nem, vitamin ve mineral desteği sağlayan bir uygulama. Cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arındırmasının yanı sıra daha dayanıklı, esnek, ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Bu işlem aynı zamanda ince çizgileri, güneş lekelerini ve aşırı yağlanmayı da gideriyor. Gözenekleri açarak siyah noktalardan arındırmasının yanı sıra akne tedavisi için de kullanılıyor.

Kimler Yaptırabilir?
En hassas ciltlere bile uygulanabiliyor. Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünüp oluşmaya başlayan ufak kırışıklıklardan şikayet edenler için uygun bir uygulama. Cildinizi geleceğe hazırlamak adına 30 yaş ve sonrası için ideal.

Uygulama Süresi Nedir ?
Uzmanlar uygulamayı yaklaşık 4-6 seans yaptırmanızı önerilir. Bir uygulamanın süresi 30 dakika ve işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Hydrafacial Uygulama Sonrası İyileşme Süreci Nasıl?

Uygulama, profesyonel bir bakım olduğu için anında etkisini gösteriyor. Neme doyurulan ve kuvvetli anti-oksidanlar tarafından toksinlerden arındırılan cilt anında ışıldıyor. Vakum teknolojisi sayesinde ciltteki ölü deri ve siyah noktalar güçlü şekilde temizleniyor. Hydrafacial'in atık haznesinde depolanan ölü doku ve kiri, işlem sonrası görme şansınız da oluyor.

Ne Kadar Dayanıyor?
Uygulamalar tamamlandıktan sonra cildiniz sağlığına kavuşuyor ve uzun süre bu etki devam ediyor. Yılda iki kez bu serinin tekrarlanması cilt sağlığı konusunda etkin sonuçlar almanızı sağlıyor.

Hangi Mevsimde Yapılmalı?
İstediğiniz her zaman yaptırabileceğiniz bir uygulama. Ancak uzmanlar özellikle mevsim geçişlerinde yapılmasını tavsiye ediyor. Böylece cilt yeni mevsime hazırlanmış oluyor. Yaz öncesi yaptırarak, hem güneşin zararlı etkilerinden cildin korunmasını sağlıyor hem de leke ve kırışık riskini azaltıyor.

 

Hemen Doktorunuza Sorun

4 Yorum
Gözde
Merhaba HydraFacial seans ücretini öğrenebilir miyim, ayrıca yüzümde kızarık sivilce izleri var bu işlemle bunlardandır kurtulabilir miyim?
Merhabalar öncelikle kızarıklığın kaynağının ne olduğu önemli. Eğer sorun kılcal damarlarsa Icon lazer gibi bir lazer sistemi ile müdahale etmek daha doğru olacaktır. Icon lazer sivilceler yüzünden oluşmuş lekelerde de başarılı bir teknolojidir. Eğer kızarıklığın kaynağı cildinizin hassas olması ise HydraFacial tedavisinden fayda sağlayabilirsiniz. Bu cilt bakım sistemi lekelerin görünümünü hafifletse de Icon lazer leke tedavisinde daha uygun bir seçenektir. Hangi sistemlerden optimum fayda sağlayacağınız ancak muayene sonrasında netleşebilir muayene ücretsizdir.
Merve
Merhaba Hydrafacial uygulamasının tek ve sürekli seans ücretleri nedir acaba?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Merve Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Kliniğimizi ararsanız size bu konuda yardımcı olacaklardır.
Pınar
Merhaba, ben HydraFacial cilt bakımı hakkında bilgi almak istiyorum. Seans ücretlerini ve paket alımında herhangi bir indirim sağlanıp sağlanmadığını öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Pınar Hanım. Sitemizde de detaylı bir şekilde anlatılan HydraFacial tedavisi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse. Bu cilt bakım tedavisinin en önemli özelliği cilde sürülen anti-aging maddeleri cildin derin katmanlarına kadar ileten bir taşıyıcı sisteme sahip olmasıdır. Her cilt tipine ya da cilt sorununa göre tasarlanabilen bir bakımdır. Antioksidanlar, mineraller, peptidler ve etkili anti-maddelerden oluşan formüllerden cildin ihtiyaçlarına en uygun olan formül kullanır.
Aycan
HydraFacial ile ilgili bilgi rica ediyorum. Seans olarak mı alabilirim ya da paket olarak alma şansımız var? Söylenen kadar etkisi iyi mi ve süre verebiliyor musunuz? Yani kaç seansta farkı görebilirim? Teşekkürler.
Merhabalar ücretsiz olan konsültasyon sırasında cildinizin ihtiyaçları ve kaç seansa gerek duyacağınız belirlenir. Tedavi seans sayısına göre ücretlendirilir. Hastalarımdan aldığım geri dönüşler daha ilk seanstan sonra bile ciltlerinin daha canlı ve parlak göründüğü yolunda. Ancak tedavinin esas sonuçları birkaç seanstan sonra gözlenmeye başlar.