ClearLift Cilt Gençleştirme

ClearLift Cilt Gençleştirme Kim daha genç görünmek istemez ki? Kim durdurulamaz yaşlanmayı geciktirmek istemez ki? Tabii ki herkes ister. Anti-aging kremler ve losyonların oluşturduğu kozmetik sektörü gelişmekte ve olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayan ürünler bile bazen zamana karşı koyamıyor. Medikal teknolojideki gelişmeler ve iyileşmeler bizlere yaşlanmayı geciktirme ve çok daha genç görünme olanağı sağlamakta. Bununla beraber kozmetik ameliyatların birçok yan etkileri beraberinde getirmesi ClearLift ile yüz ve cilt gençleştirme, kaldırma ve germe işleminin daha çok insan tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

Yüz ve Cilt Gençleştirme Teknolojisi

Yaşın ilerlemesiyle beraber, fizyolojik ve çevresel faktörler; ciltte, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin oluşmasına neden olur. Genellikle, bu çizgilerin göründüğü ilk alan, derinin hassas olduğu yüz bölgesidir ClearLift, cildin dış katmanına zarar vermeden cildinizi tedavi etmek ve yenilemek amacıyla cilt yüzeyinin altını hareketlendiren non-ablatif lazer tedavisidir. Uygulama derinin alt dokularında gerçekleşmektedir. ClearLift sizi yaşlı gösteren kırışıklıkları ve ciltteki çizgileri azaltmada çok etkilidir. Yüz ve cilt gençleştirme teknolojisi  deride silme işlemi gerçekleştiren ClearLift  dermal tabakaları temizleyen ve yüzü yukarı doğru toplayan doğal kolajen,peptit ve argireline birleşimleri kullanır. ClearLift yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar. Clearlift lazerin ısıtıcı etkisi cildinizin altındaki dokulara 3 mm nüfuz ederek kollageni artırır ve güçlendirir.

Lazer uygulamalara hassas olan ve bu sebeple tedavi uygulanamayan ciltlerde de kullanılabilir göz çevresi, ağız ve dudak çevresi gibi yerlerde çok verimli sonuçlar alınır. ClearLift, büyümüş gözenekler ile izleri ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmektedir. Kaz ayaklarının ve göz çevresindeki koyu renk halkaların yok olmasına yardım eden doğal kolajenin parçalanmasını önler.

ClearLiftClearLift'in etki mekanizması ciltte yarattığı mikro, fraksiyonel soymalardır. Uygulamanın tamamında hiçbir kesi ve ağrı yoktur. ClearLift, yaş gereği oluşan sayısız ufak çizgileri tedavi etmek için cilt yüzeyinin altına lazer enerji vermektir. İtinayla kontrol edilmiş ısı, nihayetinde cildinizin daha yumuşak olmasını sağlayarak daha sağlam ve daha parlak bir görüntüyle beraber cildinizi harekete geçirir. Ayrıca uygulama son derece hızlı ve etkilidir bir seans genellikle sadece 20 dakika sürer.  ClearLift ile ilk uygulamada sonuçları görür, 3-5 uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız. ClearLift ile birlikte bir çok hastada yalnızca bir seanstan sonra gözle görülür bir iyileşme gözlenmiştir. Seanslar genelde her üç dört haftada bir yapılır. Birçok hasta daha ilk seanstan sonra uygulama bölgesindeki iyileşmeyi ve düzelmeyi gözle görülebiliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun