Yaşlanmaya Karşı ClearLift

ClearLift LazerYaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu son teknoloji lazer tedavisinin ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

Eğer “cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek boyuta ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız o halde ağrısız, ameliyatsız bir işlemle genç görünüm için kırışıklarınızı silmenin teknolojik yöntemi Clearlift'tir. Clearlift kırışıklıkları azaltır, ince çizgileri yok eder ve cilt yüzeyine yakın olan damarlar nedeni ile meydana gelen kızarıklıkları ve küçük damarların görünümünü azaltır. ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce izlerini iyileştirdiği gibi gözenekleri küçültür ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok eder ve etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kollajeni canlandırmaktadır. Uygulamayla cildinizdeki özellikle güneş lekeleri, yara izleri, hormonalpigmentasyon ve diğer deformasyonlar giderilebiliyor.

Clearlift, kırışıklıklardan çatlaklara, genişlemiş gözeneklerden boyun ve yüzdeki elastikiyet kaybına kadar tüm yaşlanma belirtilerinde etkili bir sistem. Deride silme işlemi gerçekleştiren bu son teknoloji lazer tedavisinin en harika yanı ise tamamen acısız olması ve sosyal hayatınıza hemen dönebilmeniz.

ClearLift lazer teknolojisi

ClearLift, kolajen üretimini maksimum bir oranda tetikleyerek cildin yenilenmesini ve yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir şekilde hafiflemesini sağlar. Tedavi tamamlandığında çevrenizdekiler ne yaptırdığınızı tam olarak anlayamaz ama sizdeki değişimi, gençleşmeyi fark ederler.

Bu yenilikçi lazer tedavisi, cildin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları yok eder, gözeneklerin küçülmesini, kahverengi güneş lekelerinin ve çatlakların hafiflemesini sağlıyor. ClearLift birçok sistemin yetersiz kaldığı cilt sıkılaştırma konusunda da çok etkili.

Hassas bölgeler

Boyun bölgesindeki sarkmalar ve yaşlanma belirtileri anti-aging endüstrisinin en zorlandığı alanlardır. ClearLift sistemi bu bölgede de son derece etkili olan bir tedavidir. Sadece boyun bölgesinde değil, göz çevresindeki ince çizgiler ve ellerde de zamanı gözle görünür bir şekilde geri çevirir.

ClearLift LazerNasıl etki ediyor?

ClearLift Lazer, işlem yapılan bölgede binlerce mikroskopik delik açar. Bu gözle görülemeyecek kadar minik delikler cildin kendini iyileştirme mekanizmasını tetikler. Bu da cildin daha kolajen üretimini artırır.

İşlem ne kadar sürüyor?

ClearLift tedavisi yaklaşık 20 dakika sürüyor ve en önemlisi işlem sırasında hiçbir rahatsızlık, ağrı hissetmiyorsunuz. ClearLift seansında sadece işlem yapılan bölgede hafif bir sıcaklık hissedilir. Lazer başlığının hareketi sırasında çıkan hafif bir ses dışında kendinizi şekerleme yapacak kadar konforlu bir deneyimdir. Tedaviden hemen sonra işinize, sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Cilt üzerindeki etkileri kaç seans sonra görülüyor?

ClearLift ile gözle görünür sonuçlar almak için 3-4 haftada bir yapılan 3-5 seans yeterlidir. Sonuçları cilt yeni kolajen üretimini tamamlamaya başladığında, yani bir ay içinde görmeye başlarsınız – aslında daha ilk tedavinin ardından cildiniz daha taze, parlak ve canlı görünür. Ama sistemin olumlu etkilerini 3-6 aya kadar giderek artan bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Tedaviyi tekrar yenilemek gerekir mi?

ClearLift, yaşlanma belirtilerini tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Sonuçların kalıcılığını belirleyen birçok faktör vardır; uyguladığınız cilt bakımı, beslenme alışkanlıklarınız ve güneşten korunup korunmadığınız gibi. Eğer doktorunuzun önereceği cilt bakımını uygular ve güneşin zararlı ışınlarından korunursanız ClearLift’in olumlu etkileri uzun süre devam edecektir. Ama cilt kaliteniz yıllar önceki iyiliğine kavuşsa bile yaşlanmanın hiç durmayan bir süreç olduğunu unutmayın tedaviden bir yıl sonra bir kür daha uygulamayı düşünebilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Çaktırmadan Erkeksi Estetik

  Çaktırmadan Erkeksi Estetik Yoksa siz hala güzellik sektörünün sadece kadınlara hizmet verdiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine; her geçen gün daha çok erkek estetik kliniklerin kapısını çalıyor!

 • Çekici, Mükemmel Dudak Arayışı

  Çekici, Mükemmel Dudak Arayışı Dudaklarınızın mükemmel görünmesi için yapmanız gereken şeyler var mı? Evet ve hayır mı? Bunun için nereden ve neyle başladığınıza göre değişir.

 • Daha Seksi Kalçalar

  Daha Seksi Kalçalar Dolgu enjeksiyonu ile daha çıkık, daha seksi ve biçimli bir popoya sahip olmak mümkün hem de sadece dakikalar içinde.

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

  Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi sistem Baby Face Beauty tanışmaya hazır mısınız?

 • İncelmeye Yardımcı Yöntem

  İncelmeye Yardımcı Yöntem Yüksek ısıyla yağ hücrelerinin erimesine destek vererek incelmeyi vaat eden ameliyatsız lazer uygulaması SculpSure ile yaza hazırlanın.