Yılları Silmenin Yeni Yolu ClearLift

Güzellik dünyası, teknolojik uygulamalardan destek almaya devam ediyor. Yılları cildinizden silmenin yeni bir yolu daha var. 

Dr. Mustafa Karataş, "ClearLift, küçük çizgilerin ve kırışıklıkların, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmeye yardımcı oluyor" diyor. 

Yaşın ilerlemesiyle beraber, fizyolojik ve çevresel faktörler; ciltte, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin oluşmasına neden oluyor. Genellikle, bu çizgilerin görüldüğü ilk alan, derinin hassas olduğu yüz bölgesi. Medikal Estetik Dr. Mustafa Karataş son dönemlerde adından söz ettiren yeni uygulamayı şöyle anlatıyor: "ClearLift, cildin dış katmanına zarar vermeden cildinizi yenilemek amacıyla cilt yüzeyinin altını hareketlendirmeye yardımcı olan non-ablatif bir lazer uygulaması."

Ciltteki değişini

Bu uygulama, derinin alt dokularında gerçekleşiyor. ClearLift. sizi yaşlı gösteren kırışıklıkları ve ciltteki çizgileri azaltmaya etkili bir şekilde yardımcı oluyor. Yüz ve cilt gençleştirme teknolojisi olan ve deride silme işlemi gerçekleştiren ClearLift, dermal tabakaları temizleyen ve yüzü yukarı doğru toplayan doğal kolajen birleşimleri kullanıyor. ClearLift, yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlıyor. Lazerin ısıtıcı etkisi, cildinizin altındaki dokulara 3 mm nüfuz ederek kolajeni arttırmaya ve güçlendirmeye yardımcı oluyor. 

Her cilt tipi ve rengine uygun olan teknikle göz çevresi, ağız ve dudak çevresi gibi yerlerde verimli sonuçlar alınıyor. ClearLift, büyümüş gözeneklerle izleri ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmeye, kazayakları ve göz çevresindeki koyu renk halkaların yok olmasına yardımcı oluyor.

Boyun ve dekolte bölgesi için de kullanılıyor

Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. Bunun en önemli sebebi, boyun ve etrafındaki cildin, dokuların hassas yapısı. İncelme, belirgin kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerini göstermeye duyarlıdır; çünkü sürekli bir güneş ışığına maruz kalmakta.  Bu durum, serbest radikalleri ve kolajen düzeylerini etkiler ve cildin kırışıklık, lekelenme, sarkma ve katlanmalara karşı hassas olmasına neden olur. ClearLift boyun ve dekolte bölgesine de tazelik, genç bir görünüm vermeye yardımcı oluyor. Normalde boyun bölgesi bir operasyon geçirmeden gerilmesi güç bir alan. Dr. Karataş, "Botox boyun çizgilerini yumuşatabiliyor ancak deriyi germek için kullanılabilecek en iyi yollardan biri ClearLift. Lazer uygulama, cildi canlandırmak için dermişe nüfuz ediyor ve başka hiçbir yöntemin yapamayacağı şekilde gerginleştirip gençleştirmeye yardımcı oluyor. ClearLift özellikle yüzün alt kısımları, boyun ve dekolte bölgesindeki cildi yenileyen lazer teknolojilerinde büyük bir yenilik" eliyor. 

20 dakikalık uygulama

Yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlayan bu işlem, derinin alt dokularında gerçekleşiyor. Dr. Karataş, "Derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmiyor ve cildin onarımı üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşiyor" diyor.  Uygulamanın ne kadar ve kaç seans sürdüğünü sorduğumuz Dr. Karataş ekliyor: "Uygulama son derece hızlı. Bir seans genellikle 20 dakika sürüyor. İlk uygulamada etkileri görür, üç-beş uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız. Seanslar genelde iki üç haftada bir yapılır."

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...