Bölgesel İncelmede VShape

Bölgesel incelmede VShapeVShape, bölgesel incelmede özellikle vücudunuzdaki lokal fazlalıklarla ve selülit sorunuyla savaşan yeni bir yöntem. Sistem, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor. VShape uygulaması, kademeli bozukluğa ve yayılmaya yol açan yağ hücresi zarlarını diğer hücre çeşitlerini etkilemeden titizlikle kesen akustik kesme dalgası ile başlıyor.

Bölgesel incelmenin yanında Unipolar radyo frekansı özelliği, cildi sıkılaştırmaya ve yapısını düzeltmeye yardımcı oluyor. VShape karın ve kalçayı kapsayan vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor. Bu yeni sistemle yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. Çalışma sistemi deride bulunan kolajen dokuyu güçlendirmeyi hedefliyor, cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlıyor. Uygulamanın önemli özelliklerinin, uygulama esnasında ve sonrasında hastanın acı ya da ağrı duymaması, hiçbir şekilde güneş ışınlarından etkilenmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması olduğunu söylüyor. VShape ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlıyor ve serbest yağ asitlerine dönüşerek sizin tarafınızdan harcanabilir hale geliyor.

Tek bölge için 10 gün aralıklarla beş seans uygulama yapılabiliyor. Bu uygulamada radyo frekans sisteminin devreye girmesi önemli bir etken. Radyo frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedefleniyor. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırabiliyor. Radyo dalgaları ciltte kolajen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlıyor. Kombinasyon tedavileri ve hastalara sunulan alternatifler geniş tutulmalı ve tek sistemin ya da tek aletin muhteşem sonuçlar vereceği inancından vazgeçilmelidir.


                                                    

Hemen Doktorunuza Sorun