VShape Selülit Tedavisi

VShape Selülit Diyet yapın, zayıflayın yada hiçbir şey yemeden aç kalın. Ne yaparsanız yapın, zayıflasanız bile daha genç, sıkı ve selülitsiz bir vücuda çabucak kavuşmanız çok zaman alacaktır. VShape, sizin için bunu çok kısa zamanda yapabilir.

Selülit sorunu tabii ki kilo fazlalığıyla alakalı; ancak kilo fazlalığının bir sonucu değil. Yani incecik, zayıf bir kadının bile selüliti olabiliyor. Portakal kabuğu görünümü cilt ve cilt altı doku kalitesinin bozulması sonucu ortaya çıkıyor.

Selülitsiz, sıkı ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmak için genelde pek çok tekniğin bir arada uygulanması gerekiyor.  Bu tedavileri, dengeli bir beslenme planı, masaj ve egzersizle desteklediğinizdeyse gözle görülür ve kalıcı bir fark yaratabiliyorsunuz. Sıkı, selülitsiz bir cilde kavuşmak için ilk şey fazla kilolarınızdan kurtulmak olmalı.

Zayıflama, tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesiyle sınırlı olmayıp; ince bir siluet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gerekiyor. Cilt belli bir yaştan sonra, ancak belli uyarıcılarla onarım mekanizmalarını çalıştırıyor. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar ve onarım mekanizmaları sayesinde, cilt daha genç ve daha sıkı görünüyor.

Farkı, yönteminde...

VShape ise vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi olduğu için bu alanda açık ara ile ön plana çıkan teknolojilerden biri. Yağ hücrelerini hedef alarak, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyo frekans teknolojileri, tek bir sistem içinde bir arada kullanılıyor. "Yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgaları ve cildi sıkılaştırarak açığa çıkan yağları vücuttan atan radyo frekansının eş zamanlı olarak çalışmasıyla tedavi başlıyor. Bu teknoloji, karın ve kalça olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor. Yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgaları ise, cilt altı dokusunu yüksek ısı ile uyararak, kolajen üretimini artırıyor. Sonuç; daha sıkı. daha ince, daha pürüzsüz bir silüet ve daha az belirgin selülitler oluyor. Ciltteki kolajen üretimini artırarak cilt dokusunu güçlendirmesi ve cilt altını yüksek bir ısıya çıkararak cildin kendini iyileştirme mekanizmalarını tetiklemesi bu sistemi diğerlerinden ayırıyor. Cildin sıkılaşmasını ve selülit görünümünün hafiflemesini sağlayan Vshape uygulaması esnasında herhangi bir acı ve ağrı duyulmuyor. Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge için 10 gün aralıklarla yapılan beş seanslık bir kürün yeterli.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...

 • VelaShape 3 Selülite Çözüm

  VelaShape 3 Selülite Çözüm Kalça, bacaklar ve üst kollar selülit barındıran bölgelerdir. Kadınlar durmaksızın bu soruna kalıcı bir çözüm bulmanın arayışındalar.

 • VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

  VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi Cildinizde görünür bir fark yaratmak ve pürüzsüz tene sahip olmak istiyorsanız VelaShape III etkili bir teknoloji.