Selülitsiz İnce Bacaklar

Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı bir bacaklara sahip olmak mümkün...

Vela teknolojisi nedir?
Yıllardır güvenle uygulanan ve başarılı sonuçlar elde edilen Vela teknolojisi, radyo dalgaları, kızıl ötesi ışınlar ve mekanik vakum üçlüsünün etkisiyle uygulanıyor. Birkaç seansta bacak cildinin sıkılaşmasını, toparlanmasını ve selülitlerin azalmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

Selülit tedavisini
Selülit bilindiği gibi yalnızca kilolu insanların sorunu değildir, zayıf kişilerde de görülebilir. Genellikle genetik yatkınlığı olan kişilerde ve sıklıkla hormonal sikluslarımızla ilişkili olarak ciltte, portakal kabuğu görünümünden daha problemli, çukur görünüme kadar gidebilecek bir durum söz konusudur. Selulitin oluş mekanizmaları arasında, cilt altı bağdokusunda engebeli görünüme yol açan gevşeklik, ödem (su tutulması), mikro dolaşımın bozulması ve bununla ilişkili olarak cilt altı yağ tutulumunun artması ve yağ lobüllerinin arasının sert fibröz kapsüllerle çevrelenmesi var.

Tedaviden beklenen sonuç nedir?
VelaShape tedavisinde hedef; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek, yeni kolajen sentezini artırarak selülit azaltmak ve bölgesel incelme sağlamaktır. Cildin alt tabakalarına nüfuz eden radyo frekans dalgaları, bölgedeki bağ dokusundaki elastik lifleri yoğun şekilde ısıtıyor. Bu ısı, kolajen liflerinin üretimini uyararak hem liflerin yoğunluğunu, hem de dokudaki dağılımını yemden düzenleyip, kızıl ötesi ışınlar yardımıyla bölgenin kan dolaşımı artırıyor. Mekanik vakum etkisi ise, ritmik termal masaj ve lenf drenajı sağlıyor.

ÖncekilerdenVelaShape lll'ün farkı nedir?
Öncekilere göre çok daha güçlü bir radyo frekans gücüne sahip olan sistem ile karın, basen ve bacaklarda kısa sürede başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Seans ne kadar sürüyor?
İşlem yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber, '30 ila 60 dakika arasında sürüyor. Bölgede ısınma dışında ağrı ve acı hissedilmiyor. Sonrasında güneşe çıkılabiliyor

Hemen Doktorunuza Sorun