Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması sonucu portakal görünümünün oluşması. Yağ hücrelerini küçülten ve daraltan VelaShape. mekanik vakum etkisi ile masaj yaparak, lenf drenaj yapar. Şimdiye kadar görülmemiş bir radyofrekans sistemiyle, ilk seansta dahi gözle görülür sonuçlar alınır.

Uygulama yapılacak bölgeye göre seans süreleri değişiklik gösteriyor. 40-45 dereceye kadar ısıtılan cilt altı seansları 30-60 dakika aralığında değişiyor. Isı sonucu uygulama yapılan bölgede ağrı veya acı hissedilmiyor. Sonuçlar ilk seanstan sonraki 10 hafta içinde belirgin bir hale geliyor. İlk tedavi sonrasında bile cildin çok daha pürüzsüz ve sıkı olduğu gözlemlenebilir. Zaman içinde bu etkiler giderek daha fazla artar.

Velashape 3, kadınların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan ideal bir cevap. Kadınların çoğu diyet ve egzersizi denemişlerdir ancak hala bunların yeterli olmadığını hissediyorlar. Her üç kadından birisi yağlarından kurtulmak için diyet ve egzersiz dışında başka şeyler yapmayı düşünüyor.

Diyet ve spor ile şekillendiremediğiniz bölgeleri VelaShape 3 sayesinde daha hızlı etkili iyileşme süreci beklemeden herhangi bir morluk şişme olmadan tamamen kişinin yatarak masaj yaptırıyormuş hissi duyduğu aynı bölgesindeki sarkmaların sıklaştırılmasında basenlerdeki selülitlerin tedavisinde, kullanılan bir yöntem. Son yıllarda bölgesel incelme ve vücut şekillendirme konusundaki trend elos teknolojisi ile VelaShape. Bu sistem infrared ve vakumla beraber yağ bağ dokusunu daraltarak ve küçülterek bölgesel incelmeye yardımcı oluyor.

Yıllardır diyet ve spor yaptığınız halde, bölgesel kilolarınıza çözüm bulamıyorsanız, Velashape 3 sizin tek çözümünüz olabilir. Velashape 3 ile selülitli görünümden tek bir yöntemle ve sonsuza dek kurtulmak elbette mümkün değil, su içmek, dengeli beslenme ve egzersiz ile birlikte Velashape 3 tedavisini yıl içinde belirli aralıklarla uyguladığımızda pürüzsüz, sıkı ve ince beden yapısını koruyabiliriz. Herhangi bir yan etki gözlemlenmemiş. Hafif bir ısı artışı hissi oluşur, bununla birlikte son derece konforlu. Önceki versiyonlara göre çok daha güçlü bir radyofrekansa sahip olan sistem ile karın, basen ve bacaklarda kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. FDA, bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır.

Hemen Doktorunuza Sorun