Yüzdeki Sivilce İzleri ve Çukurları

Ali Aydın soruyor
Merhabalar 20 yaşındayım. Yüzümde sivilce izleri ve çukurlar mevcut. Fraksiyonel lazer tedavisi yaptırmamda bir sakınca var mıdır?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ali Bey. Hayır, hiçbir sakınca yoktur. Emerge Fraksiyonel Lazer sistemi sivilce izlerini ve yüzde akne yüzünden oluşmuş çukurlukları hafifletmekte başarıyla uygulanan bir teknolojidir. Cilt altında mikro-kanalları açan sistem, bu sayede ciltte bir yeniden yapılanma sürecini başlatır –ki bu da ciltteki skar, iz ve çukurları adeta içten dışa doğru onaran bir süreçtir. Hastanın ihtiyacına göre 7-10 gün aralıklarla 3-6 seans olarak uygulanır. Sonrasında ciltte kızarıklık ve hafif ödem olması normaldir, bunlarda en fazla 2-3 içinde tamamen geçer.
Hemen Doktorunuza Sorun

Akne İzleri Lazer Tedavisi
Çağal Gündoğdu soruyor
Merhabalar; Emerge fraksiyonel lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Akne izlerine iyi geliyor mu? Kaç seans öneriyorsunuz?
Dr. Mustafa Karataş
Fraksiyonel lazerler eski nesil lazerlere kıyasla cilt yüzeyinde daha az tahrişe neden olan sistemlerdir. Bunun nedeni ise cilt yüzeyinde ha... Daha Fazla
Göz Çevresi Lazer
Hatice Ergin soruyor
Merhabalar; Göz çevresine Emerge Lazer yaptırmak istiyorum. Kaç seans öneriyorsunuz. Fiyatı seans başına ve toplam fiyatını verir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. Fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak hangi tedaviden optimum fayda sağlayacağınıza ve kaç seans uygulanması gerektiğine... Daha Fazla