Göz Altı Torbaları Lazer Tedavisi

Ayça Şenol soruyor
Merhabalar, 34 yaşındayım ve gözaltı torbalanmalarım var. Bunların giderilmesi için Emerge lazer uygun mudur? Bir de ücretini öğrenebilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ayça Hanım. Teknik olarak, Emerge lazer gözaltı torbalanmaları için tasarlanmamıştır. Ancak cildin sıkılığını artıran bir tedavi olduğu için torbaların görünümünü hafifletebilir. Neden? Çünkü elastikiyetini kaybeden cilt, alt dokudaki torbaların daha da belirgin bir hal almasına neden olur. Eski bir yastığın üstüne sıkı bir yastık kılıfı koyduğunuzu düşünün, kılıf yastığı toplayacak defolarını gizleyecektir. Aynı yastığın üstüne bol bir kılıf geçirdiğinizde ise yastığın içindeki formunu kaybetmiş süngerler ortaya çıkacaktır. Aynı mantıktan yola çıktığınızda sıkı bir cilt kusurları gizlemekte elastikiyetini kaybetmiş cilde kıyasla çok da başarılıdır. Sözün özü: Emerge lazer tedavisinden fayda sağlayabilirsiniz. Bu tedaviyi torbalanmaların alt kısmına yapılacak minik bir doz dolgu enjeksiyonu ile desteklemek sonucun daha da başarılı olmasını sağlayacaktır. Çünkü gözaltında düz bir satıh yaratmak torbaların belirginliğini hafifletecektir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Akne İzleri Lazer Tedavisi
Çağal Gündoğdu soruyor
Merhabalar; Emerge fraksiyonel lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Akne izlerine iyi geliyor mu? Kaç seans öneriyorsunuz?
Dr. Mustafa Karataş
Fraksiyonel lazerler eski nesil lazerlere kıyasla cilt yüzeyinde daha az tahrişe neden olan sistemlerdir. Bunun nedeni ise cilt yüzeyinde ha... Daha Fazla
Göz Çevresi Lazer
Hatice Ergin soruyor
Merhabalar; Göz çevresine Emerge Lazer yaptırmak istiyorum. Kaç seans öneriyorsunuz. Fiyatı seans başına ve toplam fiyatını verir misiniz?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Hatice Hanım. Fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak hangi tedaviden optimum fayda sağlayacağınıza ve kaç seans uygulanması gerektiğine... Daha Fazla