ikonik Cilt Bakım

Her yaştaki kadının arzusu olan pürüzsüz, duru cildi mümkün kılan Icon Lazer teknolojisini. Genç yaşlarda fazla çabalamadan sahip olabileceğiniz ışıltılı cilde, yaş aldıkça ulaşmak daha zor oluyor. Etkili cilt bakımı rutini oluşturmak gerektiğini söyleyen. Gelişen teknolojinin de nimetlerinden fayda sağlamanın mümkün olduğunu savunuyor. Bugün anti-aging dünyasının, 20 sene önce hayal edilemeyecek bir noktaya geldiğini, artık sosyal yaşamdan uzaklaşmadan güzel cilde sahip olmanın mümkün.

Cildinizdeki Gençlik Işıltısı
Ciltten yılları, çizgileri ve kusurları silen anti-aging sistemlerinin teknolojik açıdan son noktada olduğunu düşündüğü anda bile gün geçtikçe çıtayı yükselten sistemlerin ortaya çıktığını belirtiyor. Bu sistemlerden biri olan Icon Lazer, birçok özelliği tek cihazda topluyor. Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan sistem, kırışıklık tedavisine, cerrahi skarlardan akne izlerine, lekelerden damar tedavisine kadar her problemi çözebiliyor.

Optimum Etki, Konforlu Tedavi
Yılların yüzünüzde bıraktığı izler, yaş ilerledikçe yaşlanma belirtileriyle daha da görünmeye başlıyor. Bu noktada lazer sistemlerinin vardığı son nokta olan Icon, özel teknolojiler sayesinde cilt altına daha yüksek enerji iletilmesini sağlıyor. Bu da ciltte kolajen üretimini tetikleyen sürecin optimum seviyeye taşınmasını sağlıyor. Üstelik işlem sonrasındaki süreç, eski nesil sistemlere göre çok daha konforlu geçiyor, bu sayede de sosyal hayatınız kaldığı yerden devam ediyor.

Icon Sizin İçin Ne Yapabilir?
Icon lazer tedavisi 3 hafta arayla yapılan 15 dakikalık 3 ya da 4 seanstan oluşuyor. Cilt yüzeyine herhangi bir hasar vermeyen işlem olduğu için her mevsim uygulanabilen tedavinin anti-aging etkileri şunlardır:

• Yeni kolajen ve elastin liflerinin yapımı ile cilt kalitesi iyileşir, çok daha taze ve canlı bir görünüm elde edilir.
• İnce çizgilerin, kırışıklıkların görünümü azalır.
• Akne ve travmaya bağlı yara izlerinin görünümü iyileşir.
• Cilt tonundaki düzensizlikler yok olur.
• Yaşlanmaya ve güneşe bağlı lekelerin görünümü azalır.
• Cilt yüzeyine yakın kılcal damarların görünümü hafifler

Hemen Doktorunuza Sorun