Icon Lazer ile Cilt Güzelliği

Lazer sistemlerinden Icon Lazer, cildinizde etkili sonuçlar almayı mümkün kılan yenilikçi teknolojiler sunuyor.

Her yaştaki kadının arzusu pürüzsüz, duru bir cilde sahip olmaktır. İlk gençlik yıllarında bu özelliklere fazla çabalamadan sahip olabilirsiniz. Ancak zaman geçtikçe ve yaş aldıkça cildinize özen göstermeniz, etkili bir cilt bakım rutini geliştirmeniz ve en önemlisi de teknolojinin nimetlerinden yardım almanız öneriliyor. Bugün anti-aging dünyası, 20-30 sene önce hayal bile edilemeyen bir noktaya geldi. İleri teknoloji sistemler daha güzel, daha genç bir cilde sahip olmayı mümkün kılıyor hem de sizi sosyal yaşamınızdan alıkoymadan, çabuk ve etkili tedavilerle!

Cildinizde gençlik ışıltısı
Daha da etkileyici olanı ise, ciltten yılları, çizgileri ve kusurları silen anti-aging sistemlerin geliştirilemeyecek kadar mükemmel olduğunu düşündüğünüz noktada bile çıtanın yükselmeye devam etmesi. İşte çıtayı yukarı taşıyan yeni bir teknoloji daha: Icon. Birçok özelliği tek cihazda Icon lazer sistemi tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, cerrahi skarlardan akne izlerine, lekeden damar tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanına sahip.

Yılların yüzünüzde bıraktığı izleri düşünün. Yaş aldıkça yüzdeki yaşlanma belirtileri de belirginleşmeye başlar. Kırışıklıklar, ince çizgiler, cildin elastikiyetinin azalması, cilt renginde oluşan düzensizlikler, lekeler ve zararlı güneş ışınlarının yarattığı tahribatla birlikte yüze yaşlı, yorgun bir görünüm yerleşir.

Lazer sistemleri hayatımıza girmeden önce cilt kalitesini artırmak, cilde gençlik yıllarındaki ışıltısını geri vermek adına geliştirilmiş sistemlerinin sonuçları etkileyici olsa da, tedavi sonrasındaki iyileşme süreci hayli zordu. Uzun süre evinize kapanmanız, sosyal hayatınızdan uzaklaşmanız gerekiyordu. Lazer sistemleri ise cilde yüzeyinde herhangi bir tahrişe neden olmadan cildin alt katmanlarına enerji göndererek kontrollü bir mikro hasar yaratmak üzere tasarlandı. Cildin alt tabakalarına gönderilen enerji ışınları ise sadece belli noktalarda hasar yarattığı için cildin iyileşmesi çok daha kısa sürüyor ve vücudun kendini iyileştirme sistemi devreye girerek ciltte bir yeniden yapılanma sürecini başlatıyor.

Optimum etki, daha konforlu tedavi
Lazer sistemlerinin vardığı en son nokta olan Icon ise, etkisi ve başarısı kanıtlanmış bir teknolojiyi daha da ileri taşıyan, hatta mükemmelleştiren yeniliklerle hayatımıza giriyor. Her şeyden önce özel teknolojiler sayesinde cilt altına daha yüksek enerji iletilmesini sağlıyor. Bu da ciltte kolajen üretimini tetikleyen sürecin optimum seviyeye taşınması, yani daha etkili sonuçlar anlamına geliyor.

Eski nesil fraksiyonel sistemleri sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırmasa da tedavi sonrasında ciltte bir-iki gün devam eden bir kızarıklık, pullanma görülmesi normaldir. Icon ise daha güçlü enerji seviyesiyle daha etkili sonuçlar almayı mümkün kılarken, yenilikçi teknolojiler sayesinde hem işlem hem de tedavi sonrası çok daha konforlu geçiyor.

Icon lazer leke tedavilerinde de çığır açan bir yenilik sunuyor. Ve işlem öncesinde cildin melanin ölçümünü yapan bir teknoloji sayesinde leke tedavisi çok daha güvenli bir platforma taşınıyor.

Icon sizin için ne yapabilir?
Icon lazer tedavisi 3 hafta arayla yapılan 15 dakikalık 3 ya da 4 seanstan oluşur. Tedavi cilt üstündeki ısıyı sabitleyen teknoloji sayesinde konforlu geçer, sonrasında oluşan hafif kızarıklık ise birkaç saat içinde yok olur. Cilt yüzeyine herhangi hasar vermeyen bir işlem olduğu için her mevsim uygulanabilen tedavinin anti-aging etkilerine bir göz atalım dilerseniz.
• Yeni kolajen ve elastin liflerinin yapımı ile cilt kalitesi iyileşir, çok daha taze ve canlı bir görünüme kavuşur.
• İnce çizgilerin, kırışıklıkların görünümü hafifler.
• Akne ve travmaya bağlı yara izlerinin görünümü hafifler.
• Cilt tonundaki düzensizlikler yok olur.
• Yaşlanmaya ve güneşe bağlı lekelerin görünümü hafifler.
• Cilt yüzeyine yakın kılcal damarların görünümü hafifler.

Hemen Doktorunuza Sorun