Ciltte Gençlik Etkisi

Yüzdeki yaşlı ve yordun ifade silinmez sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hem kırışıklıklarınız azaltıp hem de pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmamız mümkün.

Yaş aldıkça yüzde yaşlanma belirtileri başlıyor. Kırışıklıklar, ince çizgiler, cildin elastikiyetinin azalması, cilt renginde oluşan düzensizlikler, lekeler ve zararlı güneş ışınlarının yarattığı tahribatla birlikte yüz yaşlı ve yorgun görünüyor. Lazer teknolojisinin vardığı nokta Icon Lazer tüm yaşlanma belirtilerine aynı anda etki edilmesini sağlıyor. Üstelik bu yapılırken kişiyi sosyal yaşamdan koparmayan bir tedavi olanağı sunuluyor. Icon Lazer sistemin FDA onayına sahip oluşuysa güvenilirliğini artırıyor.

Lazer teknolojisindeki gelişmelerin birbiriyle yarışır hale gelip her geçen gün ilerlemesi medikal estetik uygulamalar konusunda da şanslı olduğumuzu gösteriyor. Birçok özelliğin tek cihazda toplanması, tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, cerrahi skarlardan akne izlerine, lekeden damar tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanı sunuyor. Icon Lazer sisteminin etkin ve güvenli tedavi olanağı sunması ve en yüksek güç seviyesinde uygulama özellikleriyse daha az seansla yüz güldüren sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Cilt yüzeyinde tahriş olmuyor
Yeni nesil lazer sistemleri arasında son teknoloji ürünlerden olanı, cilt yüzeyinde herhangi bir tahriş yaratmıyor. Sistem cildin alt katmanlarına enerji gönderiyor ve kontrollü bir mikro hasar meydana getiriyor. Bu noktada vücudun kendini iyileştirme gücü ciltte yeniden yapılanma sürecini başlatıyor. Uygulama sonucunda cildin içeriden dışarıya doğru yenilendiğini, tazelendiğini, kırışıklıklarda ve ince çizgilerde hafifleme meydana geldiğini söylüyor. Sistemin cilt altına diğer sistemlere göre daha yüksek enerji vermesiyse alman sonuçların etkisini artırıyor.

Uygulamanın avantajları
Sistem tüm uygulama boyunca ısıyı sabit tutarak hasta konforunu artırıyor.
Enerji kaybını azaltarak tedaviden daha etkin sonuçlar alınmasını sağlıyor.
Kendine özgü teknolojisi sayesinde uygulama süresini minimuma indiriyor. (Örneğin tüm yüze yapılan bir tedavi sadece 15 dakikada tamamlanıyor.)
Ciltte daha fazla lekelenmeye yol açmayan güvenli bir işlem sunuyor.

Derin akne izleriniz silinsin
Uygulamayla derin akne izlerinde de etkili sonuç alınıyor. Sistemin estetik ameliyatlar nedeniyle ciltte oluşan keşi ve yara izlerinin tedavisinde de olumlu sonuçları olduğuna dikkat çekiliyor. Keşi ve yara izleri içten dışa doğru onarılırken, görünümlerinde de hafifleme sağlanıyor. Uygulamadan 30-45 dakika önce cilde uygulanan anestezik krem, işlem sırasında ısıyı sabit tutan bir teknolojiyle tedavinin daha konforlu geçmesini sağlıyor. Cildin durumuna göre 3 hafta arayla 3 ya da 4 seans uygulanması öneriliyor.

Kahverengi lekelerinizle savaşın
Sistemden cildinde güneşe bağlı kahverengi lekeler bulunan ve farklı tedavi yöntemlerini deneyip lekelerinin renginin daha da koyulaştığını düşünenler de yararlanabiliyor. İşlem öncesinde cilt altında 'melanin' ölçümü yapılmasını sağlayan teknolojiyse leke tedavilerinin daha güvenli şekilde uygulanması anlamına geliyor.

Icon Lazer ciltte neler değişiyor?
Cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin üretiminin artmasıyla:
Yaşlılık lekeleri hafifliyor.
Cilt sıkılaşıyor ve elastikiyeti artıyor.
Cildin dokusu ve rengi iyileşiyor.
Kırışıklıklar hafifliyor.
İnce çizgiler siliniyor.
Akne ve yara izleri azalıyor.
Kahverengi lekelerin görünümü hafifliyor.

Değişiklik üçüncü seanstan sonra fark ediliyor
Tedavinin olumlu etkileri cildin kendini onarma süreci devreye girmesiyle başlıyor. Bazı hastalar ilk sonrası ciltlerinde par! ve tazelik hissettikleri leşeler de belirgin son üçüncü seanstan sonra gözlemlenmeye başlat uygulamanın hedeflenen noktaya varmasınınsa birkaç ayı bulduğu belirtiliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Çatlak Tedavisinde Etkili Yöntemler

  Çatlak Tedavisinde Etkili Yöntemler İleri teknolojiler, tedavisi en zor estetik sorunlardan biri olan çatlaklarda da optimum sonuçlar sunuyor.

 • ikonik Cilt Bakım

   ikonik Cilt Bakım Her yaştaki kadının arzusu olan pürüzsüz, duru cildi mümkün kılan Icon Lazer teknolojisini. Genç yaşlarda fazla çabalamadan sahip olabileceğiniz ışıltılı cilde, yaş aldık...

 • Daha Sıkı Bir Vücudun İzinde

  Daha Sıkı Bir Vücudun İzinde Anti-aging teknolojiler dendiğinde akla hep yüze yapılan uygulamalar gelse de maalesef vücut da yılların etkisinden nasibini alır.

 • Yüz Gençleştirici Yöntem Icon Lazer

  Yüz Gençleştirici Yöntem Icon Lazer Tek bir alanda uzmanlaşmış lazer sistemlerinin aksine pek çok farklı cilt sorununda optimum sonuçları almayı mümkün kılan Icon lazer gücünü yenilikçi teknolojilerden alıy...

 • Icon Lazer ile Cilt Güzelliği

  Icon Lazer ile Cilt Güzelliği Lazer sistemlerinden Icon Lazer, cildinizde etkili sonuçlar almayı mümkün kılan yenilikçi teknolojiler sunuyor.