Bölgesel İncelmede Ultralyse

Ultralyse

Ultralyse kavitasyon denilen sistem yağ hücrelerini küçültme ve incelme konusunda şimdiye kadar olan bütün cerrahisiz yöntemlere göre çok daha üstün ve güçlü etkisiyle farkını gösteriyor. Ultralyse ile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve bölge dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. 

Nasıl uygulanır?

Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem elbette oradan yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz. Ama Ultralyse ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten gözle görülür ve yüz güldürücüdür. Mezuradaki rakamlar en az 2 cm, maksimum 5 cm kadar azalmıştır.  Tek bölge için 7 gün aralıklarla 5 seans girilebilen bu tedavide her seans sonrası hastanın izlenmesi gereken 4 günlük diyet protokolü vardır ki; bu da hekiminiz tarafından size verilir.

Ultralyse ile aldığımız sonuçlar hem hasta hem de bizim açımızdan dikkate değer ve hızlıdır. Sonradan izlenen diyet ise zorunluluktur.  Sonuçta diyetsiz mucize makineler ve sistemlerle zayıflama diye bir şeyin olmayacağı her akıllı insanın idrak edebileceği bir gerçektir. Ama Ultralyse ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 4 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet izlemeniz gerekli. Çünkü Ultralyse ile kendi yağınızı yeme yani enerjiye çevirme sağlanıyor. Kendi yağınızı yeme fikri önce ürkütücü gelebilir ama tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj budur. Bu çok büyük bir avantajdır. İstediğiniz bölgeden incelme fırsatı gerçekten cazip bir fırsattır.

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır; ince bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir. Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir. Amaçlanan cilt elastikiyetini arttırmaktır. Şu ana kadar başarıyla uyguladığımız ve sonuçları açısından en geniş kaynak ve literatüre sahip Accent XL Radyo Frekans sistemi yine burada devreye giriyor. Radyo Frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflenir. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Tüm cilt gençleştirme ve sıkılaşma tedavilerinde amaçlanan budur.

Kombinasyon tedavileri ve hastalara sunulan alternatifler geniş tutulmalı ve tek sistemin ya da tek aletin muhteşem sonuçlar vereceği inancından vazgeçilmelidir. Bu noktada asıl önemli olan; doğru hareketi, doğru sistemlerle, doğru hastayı buluşturabilmektir. Ki bu da doğru hekimin görevidir. Ama en önemlisi sadece hekimin görevi olduğunun tekrar tekrar hatırlanmasıdır.

 

Hemen Doktorunuza Sorun