New Thermage CPT Fiyatı

thermageNew Thermage CPT, cerrahisiz cilt sıkılaştırma ve yüz ovalini toparlama konusunda verimli olduğunu kanıtladı.

Hiç kimse zamanın vücudunu yaşlandırmasını istemez. Hepimiz şu an olduğumuzdan biraz daha sıkı ve biraz daha sert bir vücuda sahip olmak isteriz. Thermage uygulamaları ameliyat ya da iğne gerektirmeden sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra görülmeye başlıyor ve etkisi artarak altı ay kadar sürüyor. Bu uygulama kolajenlerin sıkılaşmasına, karın, bacak, diz, kalça ve kollarda pürüzsüz bir cilde kavuşmaya ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Thermage  fiyatlarını öğrenebilmek için en doğru yol, doktorunmuzum İstanbulda bululan kiliğine başvurarak muayene olmak ve sizin için belirlenen fiyatı öğrenmektir.

Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0212 241 03 64- 65 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Çaktırmadan Erkeksi Estetik

  Çaktırmadan Erkeksi Estetik Yoksa siz hala güzellik sektörünün sadece kadınlara hizmet verdiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine; her geçen gün daha çok erkek estetik kliniklerin kapısını çalıyor!

 • Gwyneth Paltrow Güzellik Sırrı Thermage CPT ...

  Gwyneth Paltrow Güzellik Sırrı Thermage CPT ... Gwyneth Paltrow’un da aralarında olduğu, birçok Hollywood yıldızının başvurduğu anti-aging tedavilerin başında Thermage geliyor.

 • Thermage Daha Genç Bir Yüze

  Thermage Daha Genç Bir Yüze Thermage yüz uygulaması cildinizin daha pürüzsüz ve daha sıkı olmasına, genel olarak daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir.

 • Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme

  Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme Thermage, kolojeni Capacitive Radiofrequency(CRF) ile hedefler. CRF, yeni kolojenin büyümesini uyarır ve cildi sıklaştırır ve cildin kontörünü düzeltir ilerletir.

 • Thermage Cilt Gençleştirme

  Thermage Cilt Gençleştirme Yaş ilerledikçe, ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve renk kaybı görünür, Thermage yüzümüzdeki bu sorunları tedavi ederken vücudu cildini sıklaştıran ve şekillenmesine ya...

 • New Thermage CPT ile Cilt Toparlama Sıkılaştırma

  New Thermage CPT ile Cilt Toparlama Sıkılaştırma Thermage yüz uygulaması ameliyat yada iğne olmadan, doğal olarak daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.