Thermage Cilt Gençleştirme

Yaş ilerledikçe ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve renk kaybı görünür, Thermage yüzümüzdeki bu sorunları tedavi ederken  vücudu cildini sıklaştıran ve şekillenmesine yardımcı olur. Thermage cerrahi müdahale ve enjeksiyon olmadan doğal ve genç görünüm için cildi sıkılaştıran, yüz ve vücut hatlarını yenileyen ve sağlıklı bir kolajen dokusu oluşturan bir uygulamadır. Tek seanslı bir tedavi ile hasta sonuçtan yararlanır birkaç yıl sonrası tedavi sonuçları sona eriyor.

Thermage, frekans  enerjisi kullanarak gevşek cildi sıklaştırır ve toparlayarak kırışıklıkları ortadan kaldır. Thermage uygulaması  yüz bölgesindeki boyun, orta ve alt yüzü, alnı, gözleri, kaşı ve vücut hatlarını yenilediği ve germe duyulmadan tedavisi olarak klinik olarak kanıtlanmıştır, FDA taralından onaylanıp belgelenmiştir. Cildiniz, kolojen tarafından desteklenir. Kolojen, vücudumuzdaki hareket sisteminin yapı taşlarını oluşturan özellikle kemik, kıkırdak lif ve eklemleri oluşturan proteindir. Ama vücudunuz yaş, çevresel faktörler, diet, sigara, güneş hasarı ile tükenir.

Uygulama 30dk ile 90dk arasıdır ve tedavi edilecek bölgeye göre değişir. RF enerjisi kolojenın içine, cilt yüzeyinin aşağısına direk uygulanır, diğer uygulamaların aksine iğne ve cerrahi müdahale olmadan uygulanan. Hızlı, kolay ve iyileşme sürecinin kısa olması ile günlük hayatınıza devam etmenize izin veren bir tedavidir. 3 ay sonra cildiniz yavaş yavaş daha fazla kolojen üretmeye, çizgiler dolmaya daha genç ve  daha canlı bir görünüm olmaya başlayacaktır. Sonuçlar 3 hafta sonrasında cildinizin daha gergin, yumuşak ve daha genç göründüğünü fark edersiniz. Zamanla daha fazla gerginlik hissedersiniz. Uygulamadan hemen sonra günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Diğer medikal işlemler gibi Thermage de bazı komplikasyonlar olabilir. Cilt hasarı, hafif kızarıklık, hafif şişme veya çene altında hafif acı olabilir fakat kısa bir süre sonra kaybolmaktadır.

Hemen Doktorunuza Sorun