Thermage CPT Ameliyatsız Yüz Germe

Daha Pürüzsüz, Daha Sıkı Ve Daha Genç Görünen Yüz

thermageTermage yüz uygulaması ameliyat yada iğne olmadan, doğal olarak daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.

Tek uygulama. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Cilt rengi ayırt etmez. Lazerlerin aksine Thermage®yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir.

Yıl boyunca uygulanabilir. Thermage işleminden sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazınyada size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz.

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?

Kolajen sıkılaşması ve bununla birlikte pek çok kişi:

• Daha az sarkma ile daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilde

• Çene altında ve çene yanlarındaki dış hat boyunca yeniden oluşturulmuş belirgin hatlara

• Alın, ağız ve göz çevresi ince çizgilerinde azalmaya ve yumuşatılmış kırışıklıklara

• Çene altındaki sarkık cildin sıkılaşmasına tanıklık etmiştir.

Nasıl çalışır?

Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır. Termaj cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal başlar ve etkisi artarak altı ay kadar sürer. Sonuçlar cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak yıllarca etkinliğini koruyabilir.

Normal faaliyetlerime ne kadar sürede dönebilirim?

Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. Hastaların çoğu uygulamadan sonra düzenli faaliyetlerine, günlük yaşamlarına geri döner.

thermage

Thermage Yüz Uygulaması

Artık hissettiginiz kadar genç görünmediğinizi mi fark ediyorsunuz? Ayna hissettiklerinizi yansıtmaz, zamanı da geri alamazsınız. Doktorunuza Thermage’ın sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını sorun.

Thermage Göz Çevresi Uygulamaları

Thermage göz çevresi uygulamaları kırışıklıkları, hatları ve sislikleri azaltarak göz ve göz kapaklarının etrafındaki cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yorgun görünmeyen, daha kalkık gözlere ve daha genç bakan gözlere sahip olacaksınız.

Thermage Dudak Uygulaması

Daha pürüzsüz, belirgin dudaklar mı istiyorsunuz? Thermage dudak çevresi uygulamaları ağız etrafındaki cildi sıkılaştıran ve düzelten cerrahi olmayan bir seçenektir.
Hemen Doktorunuza Sorun