Yüz Bölgesinden Nasıl Kilo Verilir

Yasemin Özcan soruyor
Merhabalar, Benim problemim yüzümün vücuduma oranla büyük ve kilolu olması. Daha doğrusu yanaklarım dolgun acaba herhangi bir uygulama ile incelme yapılabilir mi? Muayene ücreti nedir?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Yasemin Hanım, Yüz inceltmekte ve yüze V şeklinde bir form vermekte en etkili sistem VShape’tir. Zaten bu teknoloji de ismini uzmanlık alanından alıyor. Cilt altına ultrason ve radyo frekansı enerjisi göndererek etki eden sistem bir yandan yağ hücrelerini parçalıyor, diğer yandan ise cildin elastin ve kolajen üretimini artırarak sıkılaşmasını sağlıyor. Bu ikili etki sonucunda ise yüz daha ince, daha zarif bir form alıyor. Tedavi 2 hafta arayla 4-6 seans olarak uygulanıyor. Cilt yüzeyinde herhangi bir travmaya neden olmadığı için sonrasında hemen sosyal yaşamınıza geri dönebiliyorsunuz. Tabii önce mutlaka görmem gerekiyor. Muayene ücretsizdir… Bazı yüzlerde sorun yağ dokusu değil kemik yapısıdır. Eğer problem kemik yapısının belirgin olmasından kaynaklanıyorsa, bu sistemden alınan sonuçlar fazla başarılı olmayabilir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Gıdım Toparlamak İçin VShape
Ecem Katmer soruyor
Merhabalar, Gıdım için VShape yaptırmak istiyorum. Kaç seans yaptırmam gerekir, etkilerini ne zaman görmeye başlarım.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ecem Hanım. VShape yüzü şekillendirmek ve çene boyun bölgesini cerrahiye uygulamaya gerek duymadan toparlanması için geliştirilm... Daha Fazla