Sıkılaşma Tedavisi Accent XL Radyo Frekans

Accent XL Radyo Frekans

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır; ince bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir. Amaçlanan cilt elastikiyetini arttırmaktır. Şu ana kadar başarıyla uyguladığımız ve sonuçları açısından en geniş kaynak ve literatüre sahip Accent XL Radyo Frekans sistemi yine burada devreye giriyor.

Radyo Frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflenir. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Tüm cilt gençleştirme ve sıkılaşma tedavilerinde amaçlanan budur.

Çalışma sistemi deride bulunan kollojen dokuyu güçlendirmeyi hedefler cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlar ve cilt sıkılaşır sellülit görüntüsü azalır. Hiçbir yan etkisinin bulunmaması, uygulama esnasında ve sonrasında hastanın acı yada ağrı duymaması, hiç bir şekilde güneş ışınlarından etkilenmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması sonuçların son derece başarılı olması "RF"'i Medikal Estetiğin, teknoloji harikası olarak kılmıştır.

Uygulama Alanları

Zayıflama 'Bölgesel yağlanma'

Vücudun yeniden şekillendirilmesi

Sellülit tedavisi

Vücutta sarkma ve gevşeklik

Yüzde sarkma ve kırışıklık

Tedavi Süresi

7 günde bir olmak koşuluyla altı kez tekrarlanan uygulamalar sonucu hasta istenilen  görünüme ulaştığı gibi uygulama süresince de normal yaşantısına devam edebilmektedir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme

  Thermage Sıklaşma ve Kontör Düzeltme Thermage, kolojeni Capacitive Radiofrequency(CRF) ile hedefler. CRF, yeni kolojenin büyümesini uyarır ve cildi sıklaştırır ve cildin kontörünü düzeltir ilerletir.

 • VelaShape III Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi

  VelaShape III Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi Vücut sıkılaşmatirma ve selülite karşı geliştirilmiş olan VelaShape teknolojisi en gelişmiş, en mükemmel haline ulaştı! Bölgesel incelme ile selülit problemine karşı etki...

 • Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi

  Thermage Body ile Sıkılaşma Tedavisi Hiç kimse zamanın vücudumuzu yaslandırmasını istemez. Hepimiz su an olduğumuzdan biraz daha sıkı ve biraz daha sert bir vücuda sahip olmak isteriz. 

 • Thermage CPT Vücut Uygulaması

  Thermage CPT Vücut Uygulaması Thermage® uygulamaları ameliyat yada iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaştırılmış ve hatları belirginleştirilmiş daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.