Ultherapy Cihazı Kalitesi Nasıl Anlarım

Nesrin soruyor
Merhabalar; Ulthera uygulanacak klinikteki cihazın kalitesini nasıl anlayacağız? Güven verici konuşmalardan sonra insan uygulamaya ikna olunuyor ve sonra sonuçlar beklendiği gibi olmayabiliyor? İzmir’de önerebileceğiniz iyi bir hekim ya da klinik var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Nesrin Hanım klinikteki cihazın üstünde markası yazılıdır. İlk önemli referans budur. Daha da güvenilir bir bilgi için Ulthera sistemini Türkiye’ye getiren distribütör firmaya ulaşarak, makineyi İzmir’de sattıkları klinikleri öğrenebilirsiniz. Ulthera tek bir seansta cildin kalitesini ve sıkılığını artıran etkili bir sistemdir. Başarısı tüm dünyada pek çok hastada denenmiştir. Tabii hastanın hangi tedaviden fayda sağlayacağı da hekim tarafından iyi tahlil edilmelidir. Ciltteki sarkma çok fazlaysa ve cilt kolajen liflerini önemli oranda kaybettiyse hasta bu tedavi için iyi bir aday olmayabilir. Ancak hastanın gerçekçi beklentilere sahip olması son derece önemlidir. Ulthera etkisini hemen görebileceğiniz bir tedavi değildir. Nihai sonuçların alınması için 3-4 ay gibi bir süre geçmesi gerekir. Sistemin önemli artılarından biri bir seansın yeterli olmasıdır. Dilenirse birkaç sene sonra bir seans daha yapılabilir.
Hemen Doktorunuza Sorun

Ultherapy Fiyat
Serpil soruyor
50 yaşında İstanbul dışında oturan bir bayanım Ultherapy fiyatınızı öğrenmek istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Serpil Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Kliniğimizi 0212 2410364 nolu numaradan ararsanız size yardımcı olacaklardır.