Göz Çevresi Uygulamasında Işık Dolgusu

dolgu-gözGöz çevresinde sizi hem estetik açıdan rahatsız eden çukurluklar, çökmeler oluşmuş ise artık bunlar ile yaşamak zorunda değilsiniz. Dolgu maddeleri ile bu çökükleri ve çukurlukları doldurtabilir. Ve daha güzel, daha genç bir ifadeye sahip olabilirsiniz

Göz çevresi uygulamasında ışık dolgusu, cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yeni bir konsept. 3 hafta aralıklı 3 seansla etkili ve basit bir uygulamadır. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar.

Işık dolgusu ile yeni bir ışık yansıması için cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yeni bir konsept. Göz çevresi ince cilt kırışıklıklarını ve kazayağı çizgilerini doldurmak için kullanılır. Çok yeni bir konsept olan ''RedensityOne''ın ciltte hafif dolgunluk(light-filling)  veren etkisi sayesinde diğer dermal doldurma teknikleri ile de birlikte kullanılması da mümkün. Cildin kalitesini arttıran ve ışık yansıtıcı özelliği olan, doldunun anti-aging bakımlarının mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

Cildin nemlenmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Etkisi sadece kırışıklıkları ve çukurları doldurmak, ciltteki ufak kusurları düzeltmek yada saklamak ve cildin hacmini arttırmaktır için kullanılan ideal bir dolgudur. Sonuçlara bakıldığında sıklıkla görülen; ciltte sıkılaşma, rehidrasyon/nemlendirme, ışık- yansıtma etkisi ile kırışıklıkları saklaması için tekrar yoğunlaştırma ile ciltte yeni bir ışık yansıması için, ışık dolgusunu.

3 hafta aralıklı 3 seansla etkili ve basit bir uygulamadır. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Bu ürünü mezoterapi uygulamalarına sunduğu bu özel formülüyle cildin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar.

Hemen Doktorunuza Sorun