Emerge ile Cilt Yenilenmesi

Plaomar Emerge yenilikçi teknolojisiyle göz çevresi ve cilt yenileme lazer uygulamalarına yeni bir boyut getiriyor. Cilt yüzeyinden dermisin alt tabakalarına kadar ablatif bir etki göstermeden micro thermal kolonlar açarak cildin yenileme mekanizmasını çalıştırıyor. Oluşan termal hasar cilt altında sıkılaşma etkisi ve cildin onarımını tetikleyerek yeni sağlıklı cilt görünümünü sağlıyor.

Emerge Lazer Nasıl Çalışıyor?
Emerge diğer lazer sistemlerinden farklı olarak ablatif olmayan bir teknoloji kullanıldığı için cildin yüzeyinde doku kaybına neden olmuyor ve cildin iyileşmedeki hızı eski sistemlere göre çok daha yüksektir. Emerge lazer özel dalga boyu ve güvenli teknolojisi ile dünya da göz çevresi uygulamalarında FDA onayına sahip tek cilt yenileme lazeridir.
 
İyileşme Süresi ve Uygulama Seansı
Emerge lazer uygulamasından sonra cildin toparlama süresi 1 ile 3 gün arasında iyileşir. 24 saat sonra kişi normal hayatına dönebilir. Lazer uygulaması 3 – 6 seansları arasında yapılabilir. Hafta da 1 uygulanması ön görülür.
 
Lazer Cilt Yenilenmesine Uygunmuyum. Bunu Nasıl Öğrenirim?
Emerge ile cilt yenilenmesi çok açık veya çok koyu ten de dahi çok sayıda farklı cilt tipine de uygulama yapılabilir. Farklı yenileme seçenekleri kırışıklıkları azaltır ve diğer birçok cilt kusurunu düzeltir. Tedavi seçenekleri için doktorunuza danışın.
 
Uygulama Seansı Ne Kadar Sürer?
Çoğu tedavi yarım saatten uzun sürmemektedir. Tedavi koşullarına göre doktorunuz size bir dizi tedavi sürecini önerecektir.
 
Ne Kadar Sürede İyileşirim?
Genellikle tedaviden sonra aynı gün içinde günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.
 
Emerge Lazer Ağrılı Bir Tedavi midir?
Doktorunuzun seçimine göre, çoğu hasta tedavi sırasında ve sonrasında ağrı hissetmez.
 
Tedaviden Ne Bekleyebilirim?
Tedavi bölgesinde geçici kızarıklık, sıcaklık ve şişkinlik görülebilir. Genellikle bu durum iki gün sürmektedir. Doktorunuz size potansiyel yan etkileri ve tedavi sonrası beklentileri size uygulanan tedaviye göre açıklayacaktır.
 
Uygulama Bölgeleri
-Göz kapağı ve Göz çevresi tedavisi
-Akne izleri tedavisi
-Renk eşitsizliğini ortadan kaldırır ve cilt tonunu düzenler.
-Yüzeysel ve derin kırışıkları azaltır.
 
Emerge Lazer Kimlere Uygulanmaz
Her cilt tipine güvenle uygulanabilir özellikle göz çevresindeki haşarısı uygulanabilirliğiyle dikkat çeken lazerin Amerikan FDA onayı bulunuyor.
 
Uygulama Alanları
• Kırışıklıklar
• Güneş Lekeleri
• Yaşlılıkta çıkan lekeler
• İnce Çizgiler
• Doğum sonrası ve hızlı kilo alıp vermeyle oluşan çatlaklarda
• Dudak üzeri ve barkod çizgileri
Hemen Doktorunuza Sorun