Koltuk Altı Botox

Koltuk Altı Botox Botox koltuk altı, el, ayak, gibi bölgelerde aşın terlemede sık kullanılıyor. Kullanılan teknik, daha değişik. Kaslarla burada ilgilenmiyoruz, ter bezlerine gelen aşırı uyarıyı azaltıyoruz. Enjeksiyonz cilt altına uygulanıyor. Koltuk altının fazla terlemesi ile hayatını sadece siyah beyaz kıyafetlerle sınırlandıranlara en büyük yardımı botox sağlıyor.

Terleme doğal bir olaydır.Fakat ter bezlerinin fazla çalışmasına bağlı olarak deri yüzeyine salınan terin artması kişinin günlük hayatını fazlaca rahatsız ediyor.Aşırı terlemenin en önemli nedenleri arasında stres , değişik ilaçlar, troid bezinin fazla çalışması , menopoz , hipo glisemi , obezite yer alır.Terleme kol altında fazla olduğunda beraberinde kokuya da sebep olabilir. Sosyal ve psikolojik  durumu hayatı negatif yönde etkilediği ortadadır. Antiperspirant kullanılmaktadır fakat terleme fazla olduğunda yeterli gelmemektedir.

Botox tedavisi ter bezlerini çalıştıran sinirlerin faaliyetlerini azaltarak terlemeyi azaltır. Ortalama 15 – 20 dakikada kolayca uygulanır.8-10 ay etkisi devam eder.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler Anti-aging dünyasının en çok istenen ve en çok uygulanan kırışıklık karşıtı uygulaması hakkında bilmeniz gerekenler, doğru bilinen yanlışlar ve merak ettikleriniz…

 • Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks

  Anti-Aging Dünyasının Yıldızı Botoks Yıllara karşı en etkili savunma aracınız botoks, aynı zamanda endüstrinin en güvenli anti-aging uygulamalarından biri. Peki, botoksu bu kadar özel kılan nedir ve gelecekt...

 • Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin

  Gözlerdeki Yaşlanma İzlerini Silin Minik dokunuşlarla göz çevrenizde taze, pürüzsüz bir etki yaratmak mümkün. Dr. Mustafa Karataş, sizi olduğunuzdan yaşlı ve yorgun gösteren ince çizgilere, morluklara ve e...

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.