UltraShape V3 ile Zayıflama ve Vücut Şekillendirme

-vucut-sekillendirme.htmlUltraShape V3 teknolojisi, deri altında kalıcı olarak depolanmış yağı ortadan kaldırmak için odaklanmış ve yüksek yoğunluklu ultrason enerjisidir. UltraShape hastaların bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak, vücut şekillendirmek için klinik olarak kanıtlanmış invaziv olmayan en son alternatifdir. UltraShape V3 tedavisinin sonuçları hızla görünür ve işlem hiçbir kesi gerektirmez. Çok merkezli klinik çalışmalarda tedavi bölgesine ve tedavi sayısına bağlı olmakla birlikte bel çevresinde 2,5 ile 12 cm arasında değişen bir incelme elde edilebilmektedir.

UltraShape V3 Tedavisi İçin Uygun Adaylar Kimlerdir?

UltraShape V3 teknolojisi karın, kollar, kalça, bacak, basen gibi vücudun çeşitli bölgelerinde deri altında birikmiş olan fazla yağları yok etmeyi amaçlar. UltraShape V3 için ideal adaylar, normal kiloya sahip olup düzenli egzersiz yapmakla birlikte, bilinçli olarak diyet yapan ve bunun yanı sıra siluetlerinden kurtulmak isteyen erkek veya kadın hastalardır. Dolayısıyla UltraShape V3 tedavisinin hastaya kilo verdirmek gibi bir özelliğe sahip olmadığını anlamak önemlidir.

UltraShape V3 Nasıl Çalışır?

Yüksek frekanslı ultrasona sahip olan UltraShape V3 deri altında kalıcı olan ve adipositlere zarar veren  yağ hücrelerini yok etmeye odaklanmış bir teknolojidir. Tahrip olan adipositlerden salınan serbest yağ asitleri lenfatik drenaj sayesinde karaciğer tarafından doğal bir yolla yok edilebilmektedir.

UltraShape V3 Tedavisi Nasıl Yapılır?  Acı Verir Mi? Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mıdır?

Uygulamanın süresi, uygulamanın yapılacağı bölgeye bağlı olarak 30 dakika ya da 1 saat kadar sürebilmektedir. UltraShape V3 bireylerin büyük çoğunluğu için hiçbir ağrı içermezken bazen en fazla hafif ve kısa süreli bir karıncalanma veya batma hissine neden olabilir. Uygulamanın hiçbir yan etkisi olmamakla birlikte bazen hastaların bazılarında geçici kızarıklar ya da morluklar meydana gelebilmektedir. Hasta uygulama sonrasında rahatlıkla günlük hayatına geri dönebilmektedir.

Kaç Seans Gerekmektedir? Sonuçlar Ne Zaman Görülebilir?

Standart UltraShape V3 tedavi protokolü 6 haftaya yayılan 3 uygulamadan oluşmaktadır. Ancak, nihai protokol hastanın bireysel olarak değerlendirilmesine ve özel ihtiyaçlarına göre belirlenir. Sonuçlar ilk tedaviden 2 hafta sonra görülebilir. Kalıcı sonuçlarsa 4. haftada son seanstan sonra alınmaktadır.

Sonuçları Ne Kadar Kalıcıdır? Uygulama Sonrasında Bakım Gerekli Midir?

UltraShape V3 uygulamasının etkisi kesin olarak kabul edilir. Bu nedenle, silulitlerden ömür boyu kurtulmak için hastanın ideal kilosunu koruması gerekmektedir. Vücutta, hamilelik, menopoz, vb radikal değişiklikler olursa uygulama ileride tekrar edilebilir.

UltraShape V3 Diğer Teknolojilerle Kombine Edilebilir Mi?

UltraShape V3 uygulamasında hastaların bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak her türlü program tasarlanmıştır. UltraShape V3 genellikle ValeShape III ve VShape vücut sıkılaştırma ve vücut şekillendirme teknolojisiyle kombine edilmektedir.

Hemen Doktorunuza Sorun