Zeltiq Coolsculpting Fiyat

Merve soruyor
Merhabalar, Zeltiq CoolSculpting ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim? Özellikle karın ve sırt bölgelerini düşünüyorum. Teşekkürler.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Merve Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz, 0212 2410464'den kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
Aylin soruyor
Merhaba. Göbek için CoolSculpting fiyatını öğrenebilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Aylin Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
Ebru soruyor
Merhabalar doktor bey. Sizin SIKI takipçinizim. Size sormak istediğim bir konu var. CoolSculpting denilen uygulama hakkında. Benim sadece karın bölgem var. Tabii görmeden bir fikir söylemezsiniz, ama maliyetini öğrenmek istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ebru Hanım. Maalesef burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak kliniğimizi ararsanız size bu konuda bilgi vereceklerdir.
Nilufer soruyor
Basen bölgesinde Zeltiq uygulaması yaptırmak istiyorum. Fiyatınız nedir? Bu Perşembe ya da Cuma günü müsaitliğiniz var mı? Teşekkürler
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Nilüfer Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır. Yine randevu için kliniğimizi arayabilirsiniz.
Hemen Doktorunuza Sorun

Zeltiq Sonrası Diyet
Nilgün soruyor
Dondurarak bölgesel incelme seansından sonra kişinin diyet yapması gerekiyor mu? Su içmek, spor yapmak gibi… Cevaplarsanız sevinirim saygılar
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Nilgün Hanım. Zeltiq CoolSculpting sonrası diyet ve spor yapmanız gerekmez. Tek dikkat etmeniz gereken kilo kontrolüdür. Yani işl... Daha Fazla
Zeltiq Sonuçları
Tuğçe soruyor
Merhabalar; Zeltiq CoolSculpting tedavisinin etkisi hemen görülür mü? İşlemden sonra dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Tuğçe Hanım. Zeltiq hiçbir yan etkisi olmayan bir işlemdir. Yağ dokusunu dondurarak etki eder. Cilt yüzeyi etkilenmezken yağ hücr... Daha Fazla