İncecik Bir Vücut için UltraShape 3

İncecik Bir Vücut için UltraShape 3  Ses dalgalan teknolojisiyle cerrahi müdahale olmadan vücudunuzu şekillendirebilirsiniz! UltraShape yepyeni teknoloji, karın, bel ve kalça gibi lokal yağ depolarının bulunduğu bölgesel için liposuction'a ameliyatsız bir alternatif sunuyor.

 

UltraShape hiçbir cerrahi işlem gerektirmeden, odaklı ses dalgalan teknolojisiyle ölçülebilir oranlarda, bölgesel incelme ve vücut şekillendiren, kalıcı bir şekilde bir yöntem. Sistem, cilt altında 1,5 cm derinlikte sadece, odaklanmış ultrasound ile mekanik olarak yağ hücrelerini parçaladıktan sonra, vücut metabolizması yardımı ile lenf sistemi, kan dolaşım sistemiyle karaciğere ulaştırıyor. Karaciğer, bu parçalanan yağ hücrelerim besinlerden aldığımız yağ gibi parçalayarak doğal yollardan atılmasını sağlıyor.  

Odaklı ultrasound dalgası, seçici olma özelliğinden ve sadece yağ hücrelerini hedeflediğinden dolayı kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokusuna zarar vermiyor. Ayrıca yeni geliştirilen multi focus özelliği sayesinde birden fazla bölgeye odaklanabilen sistem tek atımda 0.7 cm ile 1.5 cm arasında üç farklı derinlikteki noktaya "odak atım" yaparak yağ hücrelerinin parçalanması sağlanıyor. Bu şekilde tek seansta daha derin ve daha geniş bir bölge tedavi edilebiliyor. Yeni UltraShape V3 üzerinde bulunan "Bi-Polar Radiofrekans" ve "Vakum" özelliği ile "Kombine Terapi" sayesinde hem odaklı ultrasound seansından önce yağ hücrelerini kırılgan hale getiriyor, hem de seans sonrasında uygulayarak parçalanan yağ hücrelerinden dolayı cildin gevşemesini önleyerek ciltte sıkılaşma sağlıyor. 

İstenilen  İncelik

UltraShape V3 tedavisi; karın, bel ve kalça gibi lokal yağ depolarının bulunduğu bölgelere 2 hafta aralıklarla 3 seans uygulanıyor. Uygulama yapılacak bölgenin seans öncesi detaylı ölçümleri alınıp her seansa gelindiğinde, bir önceki seansın sonucunun değerlendirilmesi için mutlaka ölçüm yapılıyor. 


Seanslar yaklaşık bir saat kadar sürüyor ve bir seansta ortalama 1-3 santim bölgesel vücut incelmesi sağlanıyor. Tavsiye edilen iki haftalık aralıklarla üç seans sonrasında ise ortalama 3-9 santim arasında bölgesel incelme görülebiliyor. Elde edilen sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Bu tedavi sürerken dengeli beslenme ve egzersizlere dikkat edildiğinde sonuçlar çok daha memnuniyet verici olabiliyor. 

Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde UltraShape V3 tedavisi ile iğnesiz ve acısız bir şekilde bölgesel fazla yağlarınızdan kurtulabilir ve kalıcı bir biçimde incelebilirsiniz. Yeni geliştirilen "multi focus" özelliği sayesinde birden fazla bölgeye odaklanabilen, tek atımda yağ hücrelerinin parçalanma saklanıyor. 

Hemen Doktorunuza Sorun